Anglijas premjerlīgā Newcastle šodien spēlē ar Liverpool un Chelsea ar QPR

0 Komentāru
Anglijas premjerlīgā Newcastle šodien spēlē ar Liverpool un Chelsea ar QPR
Foto: AFP/LETA

Anglijas premjerlīgā futbolā 10. kārtas spēlēs Newcastle šodien savā laukumā tiksies ar Liverpool un līgas līderi Chelsea ar Queens Park Rangers.

Newcastle United trešdien Anglijas Līgas kausā uzvarējuši premjerlīgas čempionus Manchester City, šodien savā St. James Park stadionā tiksies ar vicečempioniem Liverpool. Premjerlīgas līderi Chelsea, kas pirmajos deviņos līgas mačos izcīnījuši septiņas uzvaras un divreiz spēlējuši neizšķirti, Stamford Bridge stadionā uzņems Queens Park Rangers.

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

Mājinieki šo spēli sagaidīs ļoti pacilātā noskaņojumā, jo par spīti ne pārāk sekmīgam sezonas ievadam, šonedēļ Līgas kausa izcīņā prata no tālākās cīņas izslēgt pērno turnīra uzvarētāju Manchester City. Turklāt – tas notika Mančestrā, kur pilsētnieki pēdējos gados kopumā zaudē stipri reti! Tiesa, arī Liverpool šonedēļ bijusi sekmīga – uzvaru par Swansea City tika izrauta kompensācijas laika pēdējā minūtē… Viena no galvenajām intrigām, runājot par sastāviem – vai Brendans Rodžerss starta vienpadsmitniekā iekļaus uzbrucēju Mario Balotelli, kurš pagaidām nav attaisnojis uz sevis liktās cerības.

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Ļoti principiāls divu Rietumlondonas klubu derbijs – piemēram,  komandu savstarpējā spēle 2008.gadā beidzās ar pamatīgām masu nekārtībām un apcietinātiem līdzjutējiem. Šajā sezonā abas komandas ir tabulas pretpolos un pirmajā vietā esošajai Chelsea obligātā programma ir 3 punkti. Queens Park Rangers iepriekšējā kārtā izcīnīju emocionālu uzvaru pār Aston Villa,  komandai demonstrējot cīņassparu un vienotību. Chelsea sagaida ļoti smaga cīņa, mūs – interesants futbols!”

Anglijas premjerlīgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:

Sestdien, 1. novembrī

14.40 Newcastle United – Liverpool

16.55 Chelsea – Queens Park Rangers

Svētdien, 2. novembrī

18.20 Aston Villa – Tottenham Hotspur

20.00 Manchester City – Manchester United

Pirmdien, 3.novembrī
17.55 Crystal Palace – Sunderland
0 Komentāru