Anglijas premjerlīgā Manchester United spēlē neizšķirti 1:1 ar līderiem Chelsea

0 Komentāru
Anglijas premjerlīgā Manchester United spēlē neizšķirti 1:1 ar līderiem Chelsea
Foto: AFP/LETA

Anglijas premjerlīgas devītās kārtas centrālajā spēlē Manchester United savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 ar Londonas Chelsea, izlīdzinājumu panākot kompensācijas laika 4. minūtē.

Manchester United Luī van Gāla vadībā sezonas pirmajā spēlēs jau bija zaudējuši Swansea un Leicester, turpretī Chelsea Old Trafford stadionā ieradās kā premjerlīgas līderi ar septiņām uzvarām un neizšķirtu ar čempioniem Manchester City.

Chelsea vadībā izvirzījās 53.minūtē, kad pēc stūra izspēles Didjē Drogbā ar galvu iesita bumbu Dāvida de Heas vārtos. 36 gadus vecais kotdivuārietis pēc divu gadu prombūtnes ir atgriezies Londonas klubā un spēlēja saslimušā Djego Koštas vietā.

Laukuma saimnieki izlīdzinājumu panāca kompensācijas laika ceturtajā minūtē, jau spēlējot vairākumā – pirms pāris minūtēm otro dzelteno kartīti un noraidījumu bija saņēmis Chelsea aizsargs Broņislavs Ivanovičs. Londonas kluba vārtsargs atvairīja Marvana Felanī sitienu ar galvu, bet pret Robina van Persija triecienu jau bija bezspēcīgs – 1:1.

Anglijas premjerlīgas svētdienas spēļu rezultāti:

Burnley – Everton 1:3

Manchester United – Chelsea 1:1

Tottenham Hotspur – Newcastle United 1:2

0 Komentāru