Anglijas Premjerlīgā Manchester City tiekas ar Everton un Chelsea ar Newcastle

0 Komentāru
Anglijas Premjerlīgā Manchester City tiekas ar Everton un Chelsea ar Newcastle
Foto: EPA/LETA

Šodien Anglijas Premjerlīgas 21.kārtas spēlēs Manchester City izbraukumā tiekas ar Everton un Chelsea savā Stamford Bridge stadionā spēlēs ar Newcastle.

Iepriekšējā Premjerlīgas kārtā Londonas Chelsea izbraukumā ar 3:5 zaudēja Tottenham Hotspur, piedzīvojot otro zaudējumu Premjerlīgā šosezon. Žuzē Mourinju kluba neveiksme ļāva Manchester City turnīra tabulā noķert galvenos konkurentus cīņā par čempiona titulu – abām komandām tagad ir 46 punkti, trešās vietas īpašniekus Manchester United apsteidzot par 9 punktiem. Chelsea sestdien savā laukumā spēlēs ar Newcastle United, Manchester City dosies izbraukumā uz Liverpūli pie Everton, bet Manchester United savā Old Trafford stadionā spēlēs ar Southampton, kas ir ceturtajā vietā, no Luī van Gāla United atpaliekot tikai vienu punktu.

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Sunderland atrodas draudīgi tuvu izkrišanas zonai, tamdēļ centīsies izmantot mājas sienas, lai situāciju uzlabotu. Līdz šim gan savu skatītāju priekšā nav gājis spīdoši – tikai viena uzvara desmit spēlēs… Arī Liverpool līdz šim labi gājis viesos pie Sunderland – iepriekšējās 22 cīņās ielaidusi tikai desmit vārtu un 14 mačos tos pat nosargājusi neskartus!”

 Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Cīņā par vietas saglabāšanu Premjerlīgā Crystal Palace atkāpšanās ceļa vairs nav – savā laukumā Londonas derbijā jāuzvar par katru cenu. Vai tas izdosies, ir cits jautājums. Labās ziņas dienvidlondoniešiem ir Maruanes Šamaha atgriešanās laukumā, kurš izlaidis četrus pēdējos mačus. Ja marokānis demonstrēs savu labāko sniegumu, tad Alana Perdjū vadītai komandai ir izredzes. Ja nē, tad uzvarēs Tottenham Hotspur.”

Anglijas Premjerlīgas spēles kanālā VSB:

Sestdien, 10.janvārī

14:40 Sunderland – Liverpool

16:55 Everton – Manchester City

19:25 Crystal Palace – Tottenham Hotspur

21:30 Chelsea – Newcastle United

Svētdien, 11.janvārī
15:25 Arsenal – Stoke City

17:55 Manchester United – Southampton

0 Komentāru