Anglijas premjerlīgā Manchester City izbraukumā spēlēs ar West Ham United

0 Komentāru
Anglijas premjerlīgā Manchester City izbraukumā spēlēs ar West Ham United
Foto: AFP/LETA

Anglijas premjerlīgas devītajā kārtā Manchester City, kas ieņem 2. vietu un no līderiem Chelsea atpaliek piecus punktus, dosies izbraukumā pie West Ham United. Liverpool savā Anfield stadionā spēlēs ar Hull City, bet Swansea City tiksies ar Leicester City.

Manchester City uzvarējuši premjerlīgas divas pirmajās spēlēs, nākamajās kārtās ar 0:1 zaudēja Stoke un spēlēja neizšķirti ar Arsenal un Chelsea. Manuela Pelegrīni komanda pēc 1:1 ar Žuzē Mourinju Chelsea prata pārtraukt neveiksmju joslu izcīnīja trīs vairāk vai mazāk pārliecinošas uzvaras.  Izbraukumā ar 4:2 un 2:0 tika apspēlētas attiecīgi Hull un Aston Villa, bet savā Etihad stadionā ar 4:1 uzvarēti Tottenham Hotspur.

West Ham United Premjerlīgā aizvadījuši  ļoti veiksmīgu sākuma posmu. Pēc pirmajām astoņām kārtām West Ham ieņem ceturto vietu, atpaliekot vienīgi no Chelsea, saviem šīs dienas pretiniekiem Manchester City un Southampton. West Ham labākais sasniegums kluba vēsturē ir 3. vieta 1985/86. gada sezonā. Pēdējās divās spēlēs Sema Alardaisa klubs ar 2:0 uzvarēja QPR un ar 3:1 Burnley.

Toms Prāmnieks, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Pēdējās 10 savstarpējās spēlēs Mančestras City ne reizi nav izjutusi zaudējuma rūgtumu un ir izcīnijusi 8 uzvaras pret West Ham. Bet šoreiz West Ham ir apņēmušies vērst šo bilanci par labu. Optimismam ir pamats, jo šobrīd West Ham atrodas augstajā 4. vietā premjerlīgā un komandā valda pacilāts noskaņojums. Komanda ir ceturtā rezultatīvākā šajā sezonā un izcīnījusi jau četras uzvaras astoņās spēlēs. Svarīgs uzdevums būs neitralizēt City uzbrucēju Serhio Agvero, kurš ir lieliskā formā un ar deviņiem vārtu guvumiem dala pirmo pozīciju labāko snaiperu sarakstā ar Djegu Koštu no Chelsea. Šis būs patiess pārbaudījums West Ham komandai un mačā pret Mančestras City varēsim pārliecināties, no kāda materiāla šī komanda ir veidota!”

Anglijas premjerlīgas spēles kanālā VSB:

Sestdien, 25. oktobrī

14:40 West Ham United – Manchester City

16:55 Liverpool – Hull City

19:25 Swansea City – Leicester City

Svētdien, 26.oktobrī

15:25 Tottenham Hotspur – Newcastle United

17:55 Manchester United – Chelsea

20:00 Burnley – Everton

Pirmdien, 27.oktobrī

21:55 Queens Park Rangers – Aston Villa

0 Komentāru