Anglijas premjerlīgā Liverpool izbraukumā ar 1:3 piekāpjas Crystal Palace

Anglijas vicečempioni Liverpool svētdien premjerlīgas izbraukuma spēlē ar 1:3 piekāpās Crystal Palace, piedzīvojot sesto zaudējumu šosezon, bet Tottenham Hotspur izbraukumā ar 2:1 uzvarēja Hull.

Rikijs Lamberts jau 2. minūtē izvirzīja Liverpūles klubu vadībā. Tomēr Anglijas vicečempionu prieki nebija ilgi. 15 minūtes vēlāk Dvaits Geils izlīdzināja rezultātu, bet spēles beigās Džo Ledlijs un Mails Jedinaks Liverpool vārtos iesita vēl divas bumbas. Liverpūlei tas bija trešais zaudējums pēc kārtas un sestais šosezon.

Pēc līdzīga scenārija ritēja Hull un Tottenham Hotspur mačs. Mājinieku pussargs Džeiks Livermors izvirzīja Hull vadībā, bet Harija Keina un Kristiana Eriksena otrajā puslaikā gūtie vārti ļāva Tottenham Hotspur ar 2:1 izcīnīt piekto uzvaru sezonā un premjerlīgas tabulā pacelties uz 10. vietu.