Anglijas Premjerlīgā līderi pret čempioniem: Chelsea – Manchester City

0 Komentāru
Anglijas Premjerlīgā līderi pret čempioniem: Chelsea – Manchester City
Foto: EPA/LETA

Anglijas Premjerlīgā futbolā šodien notiek spēle, kas ļoti tieši ietekmēs cīņu par čempiona titulu – līderi Londonas Chelsea savā Stamford Bridge stadionā tiksies ar Anglijas čempioniem un šobrīd 2.vietas īpašniekiem Manchester City.

Premjerlīgas tabulā Chelsea pārsvars pār Manchester City ir pieci punkti. Žuzē Mourinju Chelsea uzvaras gadījumā, Londonas kluba pārsvars sasniegs jau astoņus punktus. Savukārt, ja pie panākuma tiek Manuela Pelegrīni City, čempioni pietuvojas līdz divu punktu attālumam. Toties nākamo vietu īpašnieki Southampton, Manchester United un Arsenal, iespējams, cer uz neizšķirtu, kas tuvākajiem sekotājiem ļautu pietuvoties uzreiz abiem vadošajiem Premjerlīgas klubiem.

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Kad tiekas Premjerlīgas līdere un pašreizējā čempione, lieki bilst, ka tā ir kārtas centrālā spēle. Abām komandām janvāris nav bijis diez ko sekmīgs mēnesis – izstāšanās no prestižā Anglijas kausa, arī zaudēti punkti Premjerlīgā. Chelsea noskaņojums gan ir labāks, jo komanda vismaz iekļuvusi Līgas kausa finālā. Šim duelim intrigu piešķiļ fakts, ka Chelsea šosezon Premjerlīgā uzvarējusi visās desmit spēlēs, tikmēr Manchester City ir sekmīgākā komanda izbraukumos, 11 mačos piedzīvojot tikai vienu zaudējumu. Abu līderu starpā šobrīd ir pieci punkti. Tāpēc jāsaka – uz spēles ir likts ļoti daudz, jo starpība var sarukt teju līdz minimumam, vai arī izaugt līdz iespaidīgam pārsvaram. Tiesnesim Markam Klatenburgam būs ko turēt!”

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Hull City šī būs ļoti svarīga spēle cīņā par izdzīvošanu. Ja viņi tiek pie panākuma, par savu vietu līgā būs jau jāsāk satraukties Newcastle vienībai. Neizturējis klubā valdošo farsu,  Newcastle iepriekšējā gada beigās pameta tās galvenais treneris Alans Pardjū. Vietas izpildītājs Džons Kārvers iesāka ar vienu neizšķirtu un trim zaudējumiem, pēc kā apstiprināts par galveno treneri līdz sezonas beigām!!!  Futbola pasulē viņam jau piešķirta iesauka Nožēlojamais…. Vārdu sakot, Newcastle organizācijā farss turpinās pēc pilnas programmas un nebūs brīnums, ja sezonas beigās šim klubam Premjerlīga būs jāpamet.”

Toms Prāmnieks, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Manchester United sagaida grūts pārbaudījums, jo jāuzņem būs labā formā esošā Leicester City, kas pēdējās sešās spēlēs ir izcīnījusi četras uzvaras un tikai vienu reizi piedzīvojusi zaudējuma rūgtumu. Lai gan Lestere ir pēdējā vietā turnīra tabulā, tā pēdējās spēlēs demonstrē augstvērtīgu sniegumu un pēdējā Anglijas kausa spēlē izslēdza Tottenham Hotspur no tālākas dalības kausā. Savukārt brīdī, kad šķita, ka Luī Van Gāls ir atrisinājis problēmas Mančestras komandas spēlē, tomēr Mančestra pēdējās spēlēs sākusi atkal parādīt nestabilitātes pazīmes un cīņa ar Leicester būs labs pārbaudījums tam, kādā kondīcijā ir Manchester United. Protams, tuvojas transfēru perioda beigas un, iespējams, tas ir ir ienesis komandā nelielu satraukumu, bet skaidrs, ka punkti ir vajadzīgi šodien.”

Anglijas Premjerlīgas spēles kanālā VSB:

Sestdien, 31.janvārī

14:40 Hull City – Newcastle United

16:55 Manchester United – Leicester City

19:25 Chelsea – Manchester City

Svētdien, 1.februārī
15:25 Arsenal – Aston Villa

17:55 Southampton – Swansea City

0 Komentāru