Anglijas Premjerlīgā Arsenal tiekas ar Stoke un Manchester United ar Southampton

0 Komentāru
Anglijas Premjerlīgā Arsenal tiekas ar Stoke un Manchester United ar Southampton
Foto: EPA/LETA

Šodien Anglijas Premjerlīgas 21.kārtas mačos Londonas Arsenal savā Emirates stadionā tiksies ar Stoke City un Manchester United savā laukumā spēlēs ar Southampton.

Londonas Arsenal iepriekšējā kārtā ar 0:2 izbraukumā piekāpjoties Southampton, piedzīvoja jau piekto zaudējumu Premjerlīgā šosezon.

Savukārt Manchester United nav zaudējuši desmit Premjerlīgas spēlēs pēc kārtas, septiņās no tām izcīnot uzvaras.

 Oskars Morozovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Abas komandas gadu sākušas bez Premjerlīgas uzvarām, nu ir iespēja šo situāciju uzlabot. Statistika liecina par labu Arsenal – viņi zaudējuši tikai vienu no pēdējām 27 Premjerlīgas mājas spēlēm, bet Stoke City pēdējo reizi Artilēristus Londonā uzvarējuši pirms 33 gadiem, tiesa gan, pēdējās divas komandu savstarpējās spēles uzvarējuši Marka Hjūza futbolisti, tās abas gan savā laukumā Stoukā pie Trentas. Pirmā apļa spēlē Arsenal izbraukumā zaudēja ar 2:3, vai izdosies revanšēties savā laukumā?”

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Iespējams, šī ir kārtas centrālā spēle, jo tiekas komandas, kas tabulā ir uzreiz aiz abām sezonas favorītēm Chelsea un Manchester City. Ja klups līderi, šī ir lieliska iespēja samazināt atpalicību līdz pirmajai vietai, un to šīs komandas lieliski apzinās!”

Anglijas Premjerlīgas spēles kanālā VSB:

Svētdien, 11.janvārī

15:25 Arsenal – Stoke City

17:55 Manchester United – Southampton

0 Komentāru