Anglijas Līgas kausa spēlēs uzvaras izcīna Liverpool un Chelsea

Anglijas Līgas kausa 4. kārtas spēlēs ar vienādu 2:1 Liverpool savā laukumā uzvarēja Swansea un Chelsea izbraukumā League 2 klubu Shrewsbury.

Divu premjerlīgas klubu savstarpējā mačā Liverpool apspēlēja Swansea futbolistus. 65. minūtē Marvins Emness izvirzījās vadībā Swansea, tomēr spēles pēdējās minūtēs Liverpool, spēlējot savā Anfield stadionā 42 582 skatītāju klātbūtnē, prata atspēlēties. 86. minūtē Mario Balotelli izlīdzināja rezultātu, un četras minūtes vēlāk Dejans Lovrens guva uzvaras vārtus.

Premjerlīgas līderi Chelsea izbraukumā spēlēja ar League 2 klubu Shrewsbury. Žuzē Mourinju klubs izšķirošos vārtus guva tikai spēles 81. minūtē, kad Shrewsbury futbolists Žermēns Grandisons iesita bumbu savos vārtos. Chelsea veterāns Didjē Drogbā pēc atgriešanās “zilo” rindās iesita Chelsea pirmos vārtus, kas bija kotdivuārieša trešais rezultatīvais sitiens trijās spēlēs.