Anglijas līgas kausa pusfinālā Chelsea tiekas ar Liverpool

0 Komentāru
Anglijas līgas kausa pusfinālā Chelsea tiekas ar Liverpool
Foto: EPA/LETA

Anglijas līgas kausa pusfināla atbildes spēlē Premjerlīgas līderi Londonas Chelsea šovakar savā Stamford Bridge stadionā tiksies ar Liverpool futbolistiem.

Pirms nedēļas Liverpūlē komandas nospēlēja neizšķirti 1:1. Edens Azārs pirmajā puslaikā izvirzīja Londonas klubu vadībā, bet 58.minūtē Rahīms Stērlings izlīdzināja rezutātu.

Trešdien otra pusfināla atbildes spēlē League One klubs Sheffield United tiksies ar Premjerlīgas Tottenham Hotspur.

Toms Prāmnieks, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Chelsea pēc neveiksmes Anglijas kausā, kad tika zaudēts Bradford komandai, mēģinās atgūt labo slavu, pārspējot Liverpool un iekļūstot Līgas kausa finālā. Šī būs atbildes spēle pusfinālā, kur pirmā spēle noslēdzās ar kaujiniecisku 1:1, bet tajā spēle Liverpool demonstrēja labāku spēli un nebija tālu no panākuma visā spēlē. Protams Chelsea uzsvaru lika uz aizsardzību, un, iespējams, tā notiks arī atbildes spelē, jo Chelsea pietiek arī ar neizšķirtu, lai nokļūtu finālā. Abām komandām tituls ir svarīgs, jo Mourinju šis varētu būt pirmais kauss pēc atgriešanās Chelsea, bet Brendanam Rodžersam šis būtu labs mierinājums, ko uzrādīt līdzjutējiem, kas nav apmierināti ar komandas sniegumu Premjerlīgā. Japiemin, ka Liverpool pēdējā laikā ir ievērojami uzlabojusi savu spēli un ar izvietojumu 3-4-3 komanda demonstrē labu futbolu un šai komandai ir pa spēkam tik galā ar Mourinju Chelsea.”

Anglijas līgas kausa spēles kanālā VSB:

Otrdien, 27.janvārī

21:40 Chelsea – Liverpool

Trešdien, 28.janvārī

21:40 Sheffield United – Tottenham Hotspur

0 Komentāru