Komentāri
Aleksandrs Koliņko – 2014. gada Latvijas labākais futbolists
Foto: LETA

Par šā gada Latvijas labāko futbolistu nosaukts pieredzējušais vārtsargs Aleksandrs Koliņko. Pašlaik 39 gadus vecajam vārtsargam šis gods ticis otro reizi karjerā.

Tikmēr par Latvijas SMScredit.lv Virslīgas labāko pussargu un futbolistu kopumā tika nosaukts talantīgais Liepājas futbolists Jānis Ikaunieks, kamēr labākā trenera godu vietējā čempionātā izpelnījās čempionu Ventspils galvenais treneris Jurģis Pučinsks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Futbola federācijas prezidents Guntis Indriksons tikmēr pavēstīja, ka speciālists, kurš pirmais piecas reizes tiks nosaukts par Latvijas gada labāko treneri, saņems Dzintara svilpi, kas pašmāju futbola sabiedrībā varētu kļūt par tradīciju.

Savukārt par valsts čempionāta labāko vārtsargu tika nosaukts Kaspars Ikstens no Jelgavas, kamēr labākā aizsarga gods tika Ventspils futbolistam Kasparam Dubram. Savukārt labākā uzbrucēja titulu ieguva Rīgas Skonto uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis, kurš ar 28 vārtiem kļuva arī par sezonas labāko snaiperi, bet čempioni Ventspils tikmēr ieguva balvu kā labākie spēļu organizācijā.

Tikmēr godīgas spēles jeb “Fair play” balvu valsts virslīgā saņēma turnīra jaunpienācēja Daugavpils.

Tikmēr par Latvijas SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionāta skaistāko vārtu guvumu tika atzīts Edgara Gaurača sitiens, kad viņš vēl pārstāvēja Jūrmalas Spartaks komandu.

Savukārt par Latvijas čempionāta Syform pirmās līgas labāko vārtu guvēju un labāko spēlētāju tika nosaukts Guntars Silagailis, bet apbalvojumu par godīgu spēli jeb “Fair play” pirmās līgas turnīrā ieguva čempione Gulbene.

Tikmēr balvas kā Latvijas čempionāta labākie tiesneši šogad ieguva Andris Treimanis un Haralds Gudermanis.

Balvu kā gada labākais pludmales futbolists saņēma Dmitrijs Jakovļevs, bet labākais telpu futbolists bija Maksims Seņs. Tikmēr valsts gada labākās futbolistes godu izpelnījās Olga Matīsa no Latvijas čempiones Rīgas Futbola skolas (RFS).

Ilmāra Liepiņa vārdā nosaukto balvu kā Latvijas jaunatnes labākais futbolists saņēma Deniss Bezuščonoks, kurš pārstāv Ventspils komandu, kamēr jau trešo gadu pēc kārtas par radošāko bērnu un jauniešu klubu atzīta futbola skola Metta. Genādija Šitika piemiņas balvu kā labākais jaunatnes organizators ieguva Jānis Apse no Rīgas Dinamo futbola vienības, bet Jura Docenko balvu kā labākais jaunatnes treneris saņēma Armands Vīksna no Grobiņas sporta centra.

Par gada labāko fotogrāfu Latvijas futbolā nosaukts Sporta Avīzes fotogrāfs Romāns Kokšarovs, par labāko futbola žurnālistu nosaukts Edmunds Novickis no Sportacentrs.com, bet par labāko futbola masu mediju – portāls Sportacentrs.com.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl