Komentāri
Aleksandra Cauņas Maskavas CSKA cer uz skatītāju atgriešanos tribīnēs
Foto: TASS/SCANPIX

Latvijas futbola pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā Krievijas čempionvienība Maskavas CSKA iesniegusi apelāciju Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) piešķirtajam sodam trīs nākamās UEFA Čempionu līgas turnīra spēles savā laukumā aizvadīt bez skatītāju klātbūtnes.

Kā zināms, šāds sods CSKA komandai piespriests par pārkāpumiem 17.septembrī notikušajā izbraukuma spēlē ar Itālijas vienību AS Roma, kad Maskavas vienības līdzjutēji iesaistījās dažādos konfliktos un pauda rasistiskus saukļus. Tā kā šīs sezonas grupu turnīrā CSKA jānospēlē vēl tikai divi mači, pēc tam Maskavas vienībai bez līdzjutējiem būs jāaizvada vēl viena spēle UEFA turnīru gaitā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat CSKA komanda saņēmusi 200 000 eiro lielu naudas sodu, turklāt klubam piemērots arī aizliegums pārdot biļetes saviem faniem uz nākamajiem diviem Čempionu līgas izbraukuma mačiem.

Kā pavēstījis CSKA ģenerāldirektors Romāns Babajevs, ja viņu iesniegtā apelācija UEFA Disciplinārajai komitejai netiks apmierināta, klubs ir gatavs vērsties Sporta Arbitrāžas tiesā (CAS).

Zīmīgi, ka CSKA komanda par līdzjutēju pārkāpumiem pagājušajā sezonā jau iepriekšējo maču aizvadīja aiz slēgtām durvīm. Tā bija vien astotā reize UEFA Čempionu līgas vēsturē, kad mačs notika bez līdzjutēju klātbūtnes.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl