Komentāri

Vietējā policija izvirzījusi apsūdzības līdzjutējam, kurš ceturtdien Anglijas Premjerlīgas futbola spēles laikā izskrēja priekšā Londonas kluba Arsenal galvenajam trenerim Arsēnam Vengeram.

Aizvadītajā mačā Arsenal ar 0:2 izbraukumā zaudēja Southampton komandai, bet spēles izskaņā viesu komandas zonā laukuma malā ieskrēja kāds līdzjutējs, nostājoties Vengera priekšā, izplešot gar sāniem rokas un viņa virzienā izsakot kādas frāzes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vainīgā persona, 25 gadus vecs vīrietis, ir aizturēta par atrašanos tam neparedzētā laukuma vietā un 22.janvārī stāsies tiesas priekšā.

Southampton klubs apgalvo, ka tas bijis Arsenal komandas līdzjutējs, kamēr Vengers domā pretēji. Viņš nebūt nebija agresīvs. Nešķita, ka viņš kaut ko teica.

Šīs sezonas gaitā Vengers ar sava kluba līdzjutēju aso reakciju saskāries vairākas reizes, dažām fanu grupām pieprasot viņa atkāpšanos. Francūzis komandu vada kopš 1996.gada.

Arsenal ar 33 punktiem 20 spēlēs premjerlīgas čempionāta kopvērtējumā ieņem sesto vietu.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl