Komentāri
Ainars Bagatskis atzīts par sesto labāko treneri Eirolīgā
Foto: EPA/LETA

Latviešu basketbola speciālists Ainars Bagatskis vienību ģenerālmenedžeru aptaujā atzīts par sesto labāko treneri šīs sezonas Turkish Airlines Eirolīgas turnīrā.

24 klubu pārstāvju balsojumā par labāko treneri atzīts 29,17% balsu saņēmušais grieķu speciālists Dimitris Itudis no Krievijas spēcīgākās komandas Maskavas CSKA, bet citu Krievijas vienību Nizhny Novgorod vadošais Bagatskis ticis pie 4,17% balsu jeb par viņu nobalsots vienu reizi. Jāuzsver, ka ģenerālmenedžeri nevarēja balsot par sava kluba pārstāvjiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aicinot nosaukt komandas, kas sasniegs finālčetrinieka turnīru, 95,83% menedžeri atzinuši, ka to noteikti sasniegs CSKA komanda, bet pie 91,66% balsu tika Spānijas vienības Barcelona un Madrides Real.

Tikmēr Jāņa Blūma pārstāvētā Grieķijas vienība Atēnu Panathinaikos saņēmusi vienu balsi, kas tai ļāva dalīt sesto vietu.

Kā zināms, otrdien kļuva zināms, ka Latvijas vīriešu basketbola izlases galvenais treneris Bagatskis pagarinājis līgumu par kluba Ņižņij Novgorod vadīšanu. Bagatskis par komandas galveno treneri kļuva jūlijā, noslēdzot līgumu uz vienu sezonu, bet tagad vienošanās pagarināta vēl uz vienu sezonu.

Lasi vēl