Ainara Bagatska Nizhny Novgorod Eirolīgas spēlē piekāpjas Malagas Unicaja

Turkish Airlines Eirolīgas TOP 16 izbraukuma spēlē Ainara Bagatska trenētais Nizhny Novgorod klubs ar 74:83 piekāpās Spānijas komandai Malagas Unicaja.

Nizhny Novgorod aizvadīja labu pirmo ceturtdaļu, pēc kuras atradās vadībā 23:22. Pēc mazā pārtraukuma Unicaja atguva vadību, kas trešā perioda beigās sasniedza 13 punktus – 63:50. Tomēr ceturtās ceturtdaļas sākumā Nizhny Novgorod pēc Teilora Ročestija un Jevgeņija Baburina tālmetieniem panāca neizškirtu – 66:66.

Tomēr atlikušajās minūtēs Unicaja, galvenokārt pateicoties Džeisona Grendžera un Frana Vaskesa precīzijiem metieniem, izcīnīja pirmo uzvaru TOP 16 – 83:74.

Uzvarētājiem Grendžers guva 29, Frans 14, zaudētājiem Trejs Tompkins 27 un Teilors Ročestijs 24 punktus.