Agris Galvanovskis kļuvis par Barons/LDz galveno treneri

Komentāri
Agris Galvanovskis kļuvis par Barons/LDz galveno treneri
Foto: LETA

Latviešu speciālists Agris Galvanovskis kļuvis par divkārtējās Latvijas čempiones basketbolā Barons/LDz galveno treneri, sarunā ar aģentūru LETA apstiprināja vienības valdes priekšsēdētājs Jānis Pormalis.

Līgums ar Galvanovski noslēgts uz pusotru gadu, bet ar līdzšinējo galveno treneri Edgaru Teteri vienošanās ir pārtraukta.

“Treneris uzņemas pilnu atbildību par komandas neveiksmēm, bet sakām paldies līdzšinējam trenerim par darbu līdz šim, jo bijušas arī labas spēles,” pauda Pormalis.

Kā ziņots, iepriekš šonedēļ Galvanovskis pameta Ukrainas basketbola kluba Mykolaiv galvenā trenera amatu, abpusēji vienojoties par līguma laušanu. Pēc aģentūras LETA rīcībā esošās informācijas Galvanovskis ar Barons/LDz pārrunas uzsāka jau šī mēneša sākumā, tomēr tobrīd neviena no pusēm to neapstiprināja.

Iepriekš šonedēļ trenera aģents Raivis Ušackis pauda, ka divu valstu apmeklēšanai, kur varētu risināties sarunas par līguma parakstīšanu, pašlaik tiek gaidīts vīzas saņemšanas apstiprinājums. Interesi esot izrādījis arī kāds klubs no Bahreinas.

Pašlaik 42 gadus vecais Galvanovskis par Mykolaiv galveno treneri kļuva 2012.gada vasarā, pirmajā sezonā to vietējā čempionātā aizvedot līdz desmitajai vietai, bet šajā pavasarī – līdz septītajai. Vēlāk sekojošajās izslēgšanas spēlēs gan neizdevās pārvarēt pirmo kārtu jeb ceturtdaļfinālu, kad nācās atzīt čempiones Kijevas Budivelnik pārākumu.

Lasi vēl