Aces, Royals, Mavericks un Slammers pārbrauc uz Deli

Komentāri
Aces, Royals, Mavericks un Slammers pārbrauc uz Deli
Foto: AFP/LETA

Starptautiskās tenisa premjerlīgas trešajā posmā Indijas Aces, AAE Royals, Manilas Mavericks un Singapūras Slammers sacentīsies 15 000 skatītājiem paredzētajā Indiras Gandi arēnā Deli.

Pēc aizvadītajiem diviem no četriem posmiem, komandas ieradušās pašreizējo turnīra līderu mājvietā Deli, Indijā. Šeit savai komandai solījies pievienoties leģendārais Rodžers Federers, tāpat nav izslēgta ATP ranga līdera Novāka Džokoviča iziešana laukumā. No kādreizējām tenisa zvaigznēm, pagaidām nav spēlējis Pīts Samprass, un arī viņa ierašanās tiek gaidīta jebkurā brīdī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turnīra tabulā līderi pašlaik ir Deli Aces, dalītā otrā vietā ir Dubajas Royals un Manilas Mavericks, bet pēdējie ir Singapūras Slammers. Lai arī punktu starpība starp līderiem un pēdējo vietu ir ievērojama, neviena komanda vēl nav zaudējusi cerības uz uzvaru

Katrā posmā katra komanda ar katru izspēlē maču, kas sastāv no pieciem setiem. Katrā setā savā starpā spēkojas vīrieši, sievietes, veterāni, kā arī vīrieši dubultspēlēs un dāma ar kungu jauktajās dubultspēlēs. Šo piecu setu maču uzvar un iegūst četrus punktus tā komanda, kura uzvarējusi vairāk geimus nevis setus. Pie punktiem, atkarībā no iegūto geimu skaita, tiek arī maču zaudējusī komanda.

Māris Rozentāls, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Runājot par turnīra sportisko pusi, jāsaka, ka nav piepildījušās skeptiķu prognozes, kas šis būs izteikts plezīra turnīrs. Gluži pretēji – katrā mačā katrs spēlētājs cīnās visiem spēkiem, lai iegūtu komandai nepieciešamos geimus un punktus. Par komandu vēlmi uzvarēt liecina kaut vai tas, ka leģendārais Andrē Agasi, kuru komanda gaidīja kā svarīgu papildinājumu, pēc pirmajiem zaudētajiem mačiem tika nosēdināts uz rezervistu soliņa.”

 Starptautiskā tenisa premjerlīga kanālā VSB:

Sestdien, 6.decembrī

12:30 AAE Royals – Singapūras Slammers

21:30 Indijas Aces – Manilas Mavericks

Svētdien, 7.decembrī

12:30 Indijas Aces – Singapūras Slammers

21:50 Manilas Mavericks – AAE Royals

Pirmdien, 8.decembrī

12:30 Manilas Mavericks – Singapūras Slammers

16:00 Indijas Aces – AAE Royals

Lasi vēl