Abū Dabī izšķiras F1 čempiona titula liktenis

0 Komentāru
Abū Dabī izšķiras F1 čempiona titula liktenis
Foto: AFP/LETA

Pirmās formulas 2014. gada čempiona titula liktenis izšķiras sezonas pēdējā – deviņpadsmitajā – posmā Abū Dabī Lielās balvas izcīņā.

Lielais jautājums ir tikai viens – kurš no Mercedes pilotiem kļūs par pasaules čempionu – Luiss Hamiltons vai Niko Rosbergs. Hamiltonam, lai izcīnītu savu otro titulu, pietiek ar otro vietu, bet Rosbergam jāizcīna uzvara un jācer, ka komandas biedrs nefinišēs augstāk par trešo vietu.  Vienlaikus visas autosporta pasaules uzmanība būs pievērsta arī četrkārtējā pasaules čempiona Sebastiana Fetela pēdējai sacīkstei Red Bull formulā un divkārtējā titula īpašnieka Fernando Alonso atvadām no Ferrari.

Pirmajās divās treniņbraucienu sesijās ātrākais bija Hamiltons, bet sestdienas treniņā Rosbergam izdevās savu komandas biedru pārspēt.

Ģirts Timrots, Viasat Sport Baltic komentētājs:

Aizraujošās 2014. gada sezonas noslēgums ir klāt. Lai cik nomācošs būtu Mercedes pārsvars konstruktoru kausā, abu komandas pilotu savstarpējā cīņa padarījusi šo gadu lielisku. Turklāt par mierinājumu visiem dubulto punktu pretiniekiem – arī bez šī jaunieveduma čempionu mēs uzzinātu tikai pēdējā posmā. Hamiltons uzskata, ka viņa 17 punktu pārsvars neko nenozīmē un viņam vajadzīga tikai uzvara. Un kurš gan labāk varētu zināt, cik daudz var izšķirt pēdējā sacīkste – jau ceturto reizi viņš cīnās par čempiona titulu pēdējā sezonas posmā, bet tikai vienreiz ir to ieguvis. Pagaidām.

F1 Abū Dabī Grand Prix kanālā VSB:

Sestdien, 22. novembrī

14.55 F1 Abū Dabī GP kvalifikācija

Svētdien, 23. novembrī

14.50 F1 Abū Dabī Grand Prix

0 Komentāru