Zandu bildinājis bijušais mīļotais

7 komentāri
Zandu bildinājis bijušais mīļotais
Publicitātes foto

Kamēr šova Precos ar svešinieku! pāris Zanda un Uģis baudīja kāzu ceļojumu Parīzē, meksikāņu seriāla cienīgi pavērsieni notikuši Zandas ģimenē.

Kad atpūtas kompleksa Plosti vadītāja Zanda Štrausa (26) kopā ar šova Precos ar svešinieku! laikā apprecēto Uģi Žogotu (27) romantiķu mekā Parīzē baudīja medusmēnesi, viņas mammu apciemojis Zandas bijušais mīļotais vīrietis Jānis Kristovics (31), lai izteiktu ieceri par meitas bildinājumu, raksta žurnāls Privātā Dzīve.

”Par to, ka mani bildinās bijušais draugs, uzzināju no savas mammas. Pati tobrīd vēl biju Parīzē,” žurnālam Privātā Dzīve stāsta Zanda Štrausa. Izrādās, viņas bijušais draugs lūdzis Zandas roku. ”Jutos apmulsusi. Informēju par to arī Uģi, kurš šo faktu uztvēra ļoti mierīgi,” stāsta Zanda, atklājot, ka viņas bijušajam draugam ir lieliskas attiecības ar viņas mammu. ”Viņš pazīst manu mammu, mūsu mātes ir labas draudzenes. Man, protams, ir svarīgi, lai puisim, ar kuru vēlos būt kopā, ir labas attiecības ar maniem vecākiem. Ģimene tomēr ir un paliek ģimene,” viņa stāsta žurnālam Privātā Dzīve. ”Mans bijušais draugs mammai patīk labāk. Vienkārši kā cilvēks. Bijušais draugs ir pavisam citādāks nekā Uģis. Gan raksturā, gan vizuāli, gan arī vecuma ziņā,” norāda šova Precos ar svešinieku! dalībniece.

Zanda un Jānis draudzējušies apmēram pusgadu. ”Nevarētu teikt, ka mūsu attiecības izira, drīzāk tās pat vēl nebija sākušās. Es biju informēta par to, ka viņš satiekas ar mani un paralēli ar vēl vienu meiteni, nespējot izvēlēties vienu no mums abām. Izvēli viņam toreiz palīdzēju izdarīt es. Pieņēmu lēmumu mūsu draudzībai pielikt punktu,” skaidro Zanda. ”Viņš negribēja mani zaudēt. Saprata, ka grib būt kopā ar mani un veidot ģimeni. Viņš beidzot saprata, ka esmu viņa īstais cilvēks,” Zanda attaisno sava bijušā mīļotā atgriešanos šova Precos ar svešinieku! laikā. Pēc atgriešanās no Parīzes Zanda tikusies ar Jāni, lai uzklausītu viņa bildinājumu. ”Teicu, ka man ir vajadzīgs laiks pārdomām. Ka šobrīd esmu precējusies ar Uģi un šovā paredzēto laiku man ir jāturpina attiecības ar viņu,” stāsta Zanda, paskaidrojot, ka ar Uģi ”nesakrīt dzīves ritmi”. ”Es esmu ļoti darbīga, aktīva. Uģis ir daudz lēnāks. Turklāt viņam patīk strādāt pa naktīm, bet es strādāju pa dienu. Mēs strādājam dažādos laikos, tādēļ mums īsti neatliek laika vienam ar otru aprunāties,” viņa atklāj sarunā ar žurnālu Privātā Dzīve.

Par to, ka eksperti Zandai tomēr nav piemeklējuši īsti piemērotu partneri, Zanda viņus nevaino. ”Es saprotu, ka mēs viens otram tikām piemeklēti, ievērojot mūsu darbības jomas. Es strādāju tūrisma jomā, bet Uģis mācās par šo jomu. Ekspertiem šķita, ka šā iemesla dēļ vajadzētu būt kopīgām interesēm. Taču cilvēka dziļāko būtību nevar iepazīt 20 minūšu laikā, kuras eksperti veltīja sarunām ar katru no mums,” akcentē Zanda.

Šovā noslēgtā laulība, visticamāk, nebūšot ilgāka par sešām šovā pavadītajām nedēļām. ”Šova līgums man neatļauj atklāt mūsu ar Uģi attiecību tālāko attīstību,” uzsver Zanda.

TOP komentāri

 • Alise
  +6 +6 0

  Alise

  Tipisks piemērs latviešu meiteņu dzīvesgaitai. Zanda pēc skata ne īpaši daiļa, nav nekāda caca, bet cenšas protams, jo grib taču piemēroties, patikt s cukuriņam Jānim. Bet Jānis tipisks uzmetējs un babņiks. Jau sākums, satiekas ar 2...
  APlauzīsies meitene un varēs žēloties, cik dzīve skarba.
 • Jur4ix no juglinjas
 • Gunta Svalbe
  +4 +4 0

  Gunta Svalbe

  Nu gan neinteresanti ka viss jau ir zināms ka viss šovs ir teātris:( man gan liekas šīs ir īstais pāris

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl