Viņas melo labāk: Vai Marijai un Arvim būs kāzas?

Komentāri
Viņas melo labāk: Vai Marijai un Arvim būs kāzas?
TV3 Publicitātes foto

Kā redzam un jūtam, visi ne tikai nepacietīgi skatās, ko rāda termometra stabiņš, gaidot, kad beidzot pienāks vasara, bet arī drudžaini skaita dienas līdz 9. jūnijam, jo tad beidzot būs pienākusi seriāla Viņas melo labāk trešās sezonas kārta uz TV ekrāniem. Jaunumu un intrigu būs daudz, kā arī nepazīstami varoņi pievienosies seriālam. Iepriekš bija pieraduši, ka seriālā ir arī Marija, bet varam pačukstēt – tā nebija īstā. Kas ir jaunā Marija?

Viena Marija nomaina citu

Viņas melo labāk jaunajā sezonā iepazīsit īsto Māra meitu Mariju, kuru atveidos aktrise Anete Krasovska. Marija ir stipra un ar sarežģītu raksturu, bet tajā pašā brīdī vāja, neaizsargāta, jūtīga un viegli ievainojama jauna sieviete. Liktenis lēmis Marijai lielus pārbaudījumus – jau no dzimšanas viņa ir augusi bez vecākiem bērnu namā un pieradusi ik brīdi par sevi cīnīties un aizstāvēt. Mariju sagaida satikšanās ar sev tuviem cilvēkiem, attiecību pārbaudījumi, mīlestība un jauni likteņa pavērsieni!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

15 gados filmējas UgunsGrēkā un kāpj uz Dailes teātra skatuves

Neņemot vērā to, ka meitene vēl tikai studē Latvijas Kultūras akadēmijas aktiermeistarības otrajā kursā, viņa savā karjerā iespējusi jau diezgan daudz – gan filmēties Latvijas populārākajā seriālā UgunsGrēks, atveidojot Gunas lomu, gan arī kāpt uz Dailes teātra “dēļiem”, turklāt turpina to darīt joprojām, piedaloties tādās izrādēs kā Izraidītie un Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu.

FOTO

Varbūt tieši Marija būs tā, kas apprecēsies

Seriāla trešās sezonas viens no galvenajiem pārsteigumiem būs kāzas, taču kuram tieši tās būs – pagaidām nezina neviens. Atklāšanas pasākumā tā vadītāja Elīna Vāne jautāja jaunās Marijas lomas atveidotājai, vai varbūt tieši viņa būs tā, kas stāsies pie altāra, taču aktrise atbildēja noslēpumaini: “Noskaidrosit jaunajā sezonā!” Taču tie jau nebūtu pasākuma vadītāji, ja viņi nepavilktu “uz zoba” kādu, tāpēc uzreiz tika jautāts papildjautājums – vai viņa gribētu precēties? “Kā Marija – pavisam noteikti!” neminstinoties atbildēja Krasovska, kas nozīmē, ka vēl viena sēkla milzu intrigai ap jauno sezonu ir iesēta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl