“Viesnīca “Grand hotel”” 2. sezona ir klāt

Komentāri
“Viesnīca “Grand hotel”” 2. sezona ir klāt
Publicitātes foto

Dzīve “Viesnīcā Grand hotel” turpina ierasto gaitu, tajā risinās noslēpumaini notikumi, tiek rūpīgi slēpta un noklusēta patiesība un vītas intrigas. Izvēle ir izdarīta un jaunais pāris – Alīsija un Djego, ir laimīgi kopā. Taču tad atklājas, ka viena no viesnīcas istabenēm gaida bērnu no Djego. Sagaidiet jauno sezonu ar jauniem un elpu aizraujošiem notikumiem “Viesnīcā Grand hotel” no 10.augusta svētdienās 21:10 kanālā LNT!

Stāsts par grezno un krāšņos “Viesnīcu Grand hotel” 2.sezonā turpina uzņemt apgriezienus. Arī jaunajā sezonā katrā istabā glabājas pa kādam noslēpumiem. Hulio pieveica vairāk kā 600 km atbrauca, lai nokļūtu līdz Viesnīcai Grand hotel un atrastu māsu Kristīni. Viņš neatrada Kristīni un uzreiz saprata, ka ar viņu ir noticis kaut kas dīvains. Domājams, ka viņš līdz šim brīdim nebija ne mirkli iedomājies, ka varētu nonākt tieši tik mistiskā vietā un izdzīvot tādus notikumus, kas caurvij tik daudz intrigu, par kurām cilvēkiem no malas labāk nezināt. Hulio ir sapratis, ka viņam bija taisnība par savas māsas likteni – Kristīne zināja pārāk daudz, tāpēc arī viņai nācās par to samaksāt. Hulio vēlējās pamest viesnīcu, bet viņam tik drīz tas neizdodas, jo viņa draugs Andres, ar kuru kopā viņš strādā, nonāca komā, kad saņēma elektrības strāvu, un tikai pēc vairākām nedēļām nāca pie samaņas.

Alīsijas atveidotājai piedzimis bērniņš
Galveno varoni Alīsiju seriālā “Viesnīca Grand hotel” atveido 28 gadus jaunā aktrise Amaja Salamanka. Šī gada 10.aprīlī pasaulē nāca viņas un Russauro Varo pirmdzimtā meitiņa Olīvija. Paralēli visiem darbiem aktrise turpināja filmēties un strādāt par modeli. Grūtniecības laikā A.Salamanka nekautrējās būt arī par vāka modeli spāņu žurnālam S MODA. Šobrīd medijos dzirdamas runas, ka A.Salamanka plāno precēties ar R.Varo, taču aktrise to nav apstiprinājusi.