Vai kāzu ceļojums satuvinājis Precos ar svešinieku! pārus?

2 komentāri

2. Ulvis un Zane viens par otru

2/5

Katrs pāris kāzu ceļojuma laikā piedzīvoja burvīgus mirkļus, ko būs jauki atcerēties. ”Tā varbūt būs bāze, uz kuras veidot savas attiecības, kurās būs ne viens vien ne pārāk patīkams mirklis. Bet, ja mums ir platforma, ko atcerēties, arī tas ir daudz,” norāda seksoloģe Aija Tula-Rijkule.

Uģis un Zanda viens par otru

Zanda un Uģis kāzas svinējuši līdz sešiem rītā. Pēc brokastīm viņi dosies kāzu ceļojumā uz Parīzi. Ceļojuma izskaņā Zanda atklāj, ka attiecības ar vīru ir interesantas. ”Mēs ākstāmies, jokojamies, jūtamies ļoti brīvi, tāpēc ka nav uzspiests, ka jābūt mīļiem vienam pret otru vai kā. Mēs jūtamies kā labi draugi,” atzīst jaunā sieva.

2. Ulvis un Zane viens par otru

2/5

TOP komentāri

 • giga
  0 0 0

  giga

  Sviests,ne portāls...nevienu video neatver.Bik pielabojiet savu vareno mājaslapu!!!
 • Alise
  0 0 0

  Alise

  Man šis pārītis patīk, var pat redzēt, ka viņi viens otram patīk, bet izskatās, ka meitene ir apvainojusies. Varbūt kāzu nakts nebija kā iecerēta? Nu tomēr tā ir pirmā kāzu nakts un gribas lai tā ir īsta.. varbūt džeks nesteidzināja notikumus, bija saprotošs utt.. Kāpēc meitene aizgāja? Vai nu sekss nebija labs vai arī seksa nebija un viņa apvainojas sirdī :)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl