4 komentāri

Vairs ilgi nav jāgaida, TV3 iemīļotais šovs Dejo ar zvaigzni jau pavisam drīz būs vērojams televīzijas ekrānos. Skaties.lv piedāvā tieši Tev jau tagad uzzināt, kuri būs jaunie šova vadītāji. 

Iepriekšējie Dejo ar zvaigzni šovu vadītāji – Agnese Zeltiņa un Valērijs Mironovs, Iveta Feldmane un Valters Krauze,  Jana Duļevska un Juris Šteinbergs ir nodevuši stafetes kociņu televīzijas sejai, stila ekspertei, apburošajai Maijai Silovai un Latvijas Nacionālā teātra aktierim, šarmantajam Jānim Āmanim. Vai viņiem izdosies izveidot savu ”Sapņu komandu”?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunā ar Skaties.lv, šova vadītājs Jānis Āmanis teica, ka tā viņam būs pirmā pieredze kā šova vadītājam un lieliska iespēja izmēģināt ko jaunu. Uz jautājumu, vai viņam patīk dejot, viņš, smejoties atbild, ka dejot patīk, bet tikai tad, ja neviens viņu nemāca.

Kā atzīst pats Jānis, viņam patīk skatīties, kā savu dejotprasmi parāda citi un aktiera mīļākais deju stils ir breiks. Vai breiku varam sagaidīt arī jaunajā Dejo ar zvaigzni sezonā, to noskaidrosim drīzumā!

TOP komentāri

 • ES
  0 0 0

  ES

  Nu, nez, kāda vaina Silovai? Stilīga, jauka, neteikstm, ka sajūsmā, bet cik tad mums to vadītāju ir? Nu, bet Jānis Āmanis..., kat par stāju padomātu, jau foto sesijā tā līkā mugura, brrrr....
 • nesaprotu
  0 0 0

  nesaprotu

  kāpēc tik daudziem nepatīk Silova!! mums nav nemaz tik daudz to vadītāju, es negribētu, lai atkal vada sipeniece un Krauze vai Reiniks un nevis tāpēc, ka viņi ir slikti utt..vnk tāpēc, ka jau par daudz..un par daudz tikai tāpēc, ka mums ir maz profesionāļu! es labprāt pārmaiņas pēc paskatīšos uz Silovu, viāni nav vismaz tieksmes runāt par daudz un nevietā.
 • mhm
  0 0 0

  mhm

  Par jaunekli nezinu, bet Silova tiešām ne skatāma,ne baudāma. Tiešām vai nebij nevienas harmoniskākas un patīkamākas vadītājās?
  Jeb gribās ko līdzīgu kā ar Feldmani.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl