Komentāri
Uģis sagaida mājās sievu, bet dzīvo katrs savā istabā
Publicitātes foto

Šova Precos ar svešinieku! dalībniekiem pēc atgriešanās no kāzu ceļojuma jāiekārtojas kopīgā dzīvoklī. Zaiga pārceļas pie Raimonda, Ulvis – pie Zanes, bet Zanda pēc vairāku dienu pazušanas tomēr ievācas Uģa dzīvoklī.

Pēc atgriešanās no kāzu ceļojuma Zanda jutusies slima un aizbrauca pa taisno uz laukiem. Ārsts konstatējis, ka viņai ir gripa un paredzams nedēļu ilgs gultas režīms. ”Tā arī pazuda uz nedēļu,” stāsta Uģis, kurš ar sievu centies sazināties gan zvanu, gan īsziņu veidā, bet pirmā atbilde bijusi vien pēc trīs dienām. ”Dīvaini kaut kā. Tā kā izvairītos,” sajūtas sievas pazušanas situācijā neslēpj Uģis.

Sociālā eksperimenta būtība paredz, ka pārim četras nedēļas jādzīvo kopā, tāpēc Zanda pēc nedēļu ilgas izvairīšanās no Uģa tomēr piekritusi pārcelties uz sava vīra dzīvokli.

Zanda neslēpj, ka Uģa sabiedrībā nejūtas ērti. ”Mēs vienkārši pavadām laiku kopā, darot kaut kādas lietas, runājoties un mēģinot atbrīvoties. Ir jāmeklē tēmas, lai vispār varētu kaut ko pateikt. Samērā grūti spriest,” saka Zanda.

Psiholoģe Ināra Vārpa Zandas uzvedību vērtē kā izvairīšanos, mukšanu – sākotnēji slimībā, vēlāk – izvairoties no kontakta, neatbildot uz īsziņām. ”Tas lika domāt, ka ir kāds apstāklis, kas ir par šķērsli rīkoties tieši tā, kā viņa rīkojās,” saka psiholoģe.

Ir pagājusi vēl viena nedēļa, un Zanda, respektējot eksperimenta noteikumus, uzsāk kopdzīvi ar Uģi, tomēr vienā istabā viņi nedzīvos. Uģis nolēmis Zandai atdot savu istabu, bet pats – gulēt uz viesistabas dīvāna.

”Mēs nejūtamies tā kā pāris. Ja mēs jūtamies tā kā draugi, tad draugi neguļ vienā gultā. Zandai piedāvāju, lai viņa guļ manā gultā, un es padzīvošu viesistabā,” šā brīža sarežģīto kopdzīvi skaidro Uģis.

Vairāk skaties video!