Komentāri
TV3 Lieldienu laikā izrādīs trīs televīzijas pirmizrādes, tostarp arī animācijas filmu Drošsirde!
Publicitātes foto

Pavasaris ir klāt un tas nozīmē, ka Joku diena, 1.aprīlis, un Lieldienas nav aiz kalniem. TV3 Joku dienu īpaši atzīmēs radījumā Bez Tabu, savukārt Lieldienu brīvdienās piedāvās krāsainu un aizraujošu programmu ar trīs televīzijas pirmizrādēm – Čārlijs Sentklauds, Drošsirde un Zobu feja 2. Lieldienu noskaņas gaidāmas arī raidījumā Gatavo 3, kur meitenes gatavos svētku maltīti. Baudiet svētkus kopā ar TV3!

Joku diena kopā ar Bez Tabu

1.aprīļa raidījumā Bez Tabu gaidīsim viesi – Latvijas Valsts prezidentu Andri Bērziņu. Bez Tabu studijā viesi nav ierasta lieta, līdz šim viesojušies gan politikas eksperti Baiba Strautmene un Jurģis Liepnieks, gan Latvijas hokeja leģenda Sandis Ozoliņš, kā arī aktrise Agnese Zeltiņa. Šobrīd, tuvojoties Andra Bērziņa prezidentūras termiņa beigām, skatītājiem būs interesanti dzirdēt prezidenta viedokli par daudziem cilvēkiem sasāpējušiem un aktuāliem jautājumiem. Arī viņam tā būtu noderīga pieredze – caur Bez Tabu stāstiem tuvplānā ieraudzīt mūsu valsts iedzīvotāju ikdienu un sadzīvi. Skatieties Joku dienas, 1.aprīļa, īpašo Bez Tabu raidījumu plkst. 19:35 kanālā TV3!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Svētki sākas Lielajā piektdienā!

Lielajā piektdienā, 3.aprīlī, plkst. 11:10 mazākajiem skatītājiem tiks piedāvāta animācijas filma Vinnijs pūks (Winnie The Pooh) par mazo mīlīgo lācēnu un viņa draugiem. Uzreiz pēc tās plkst. 12:35 ieradīsies Pīters Pens (Peter Pan), kurš stāsies pretim pašam kapteinim Āķim un viņa asinskārajiem pirātiem. Vēlāk plkst. 14:45 pie TV3 ekrāniem tiek aicināti arī pieaugušie, kuri varēs baudīt romantisku attiecību filmu Pēdējā dziesma (The Last song). Savukārt plkst. 16:55 ieradīsies Zobu feja (Tooth Fairy) jeb Dveins Džonsons, kurš ir iejuties šajā tēlā. Vakara turpinājumā, kā jau ik piektdienu, plkst. 20:40 sagaida īpašais dziesmu spēles Sanāciet, sadziediet! raidījums, kurā šoreiz dziedās tikai draiskas un jokpilnas dziesmas!

Vakara noslēgumā TV3 skatītājiem dāvinās televīzijas pirmizrādi – Čārlijs Sentklauds (Charlie St.Cloud). Čārlijs, kuru atveido aktieris Zaks Efrons (Zac Efron), ir gados jauns puisis, kurš pārdzīvo jaunākā brāļa Sema agro aiziešanu aizsaulē. Čārlijs nespēj pārvarēt skumjas un drīz vien viņš iekārtojas darbā par kapsētas uzraugu, kur ir apglabāts viņa brālis. Čārlijam ir īpaša saikne ar aizgājušo brāli – viņš spēj viņu redzēt. Viņi tiekas katru nakti. Taču tad Čārlija dzīvē ienāk meitene. Un viņš nonāk izvēles priekšā starp meiteni, kuru viņš ir iemīlējis un brāli, kuram deva solījumu – vienmēr būt kopā. Skatieties romantisko drāmu Čārlijs Sentklauds 3.aprīlī plkst. 22:10 kanālā TV3!

Drošsirdes televīzijas pirmizrāde

Dienu vēlāk, 4.aprīlī, TV3 dāvina skatītājiem Drošsirdes (Brave) televīzijas pirmizrādi! Filma stāsta, ka kopš neatminamiem laikiem klīst nostāsti par grandiozām kaujām un dzīvo teiksmainas leģendas noslēpumainajos Skotijas kalnos. Princese Merida – karaļa Fērgusa un karalienes Elinoras meita atsakās sekot senajām tradīcijām, līdz ar to metot izaicinājumu varenajiem skotu klaniem un to vadoņiem. Princeses nepārdomātā rīcība draud radīt karaļvalstī haosu, tāpēc Merida dodas ceļā pēc padoma pie burves. Lai palīdzētu princesei, burve uzliek viņai lāstu un drīz vien jaunajai Meridai nāksies likt lietā visu savu drošsirdību, lai atbrīvotos no ļaunā lāsta un uzveiktu kalnu ielejās mītošo briesmīgo zvēru. Baudiet animācijas filmu Drošsirde 4.aprīlī plkst. 20:00 kanālā TV3!

Lieldienu ēdieni kopā ar Gatavo 3

Pirmajās Lieldienās, 5.aprīlī, Gatavo 3 burvīgās dāmas Līva, Linda un Anna pārsteigs ar jaunām receptēm! Protams, Līvai izvēlēties raidījuma tēmu nesagādās nekādas grūtības, jo būs taču Lieldienas! Par godu svētkiem Linda gatavos Lieldienu rīta burgerus un pašas taisītu majonēzi. Anna ceps tējas kūciņas jeb kapkeikus un rotās tos ar gardām, šokolādes olu pilnām ligzdiņām. Taču tēmas noteicēja Līva gatavos īpašu Lieldienu jēru, kura recepti būs iedvesmojusies no senām ēbreju tradīcijām. Un, protams, bez šūpolēm un olu ripināšanas Lieldienu piknikam neiztikt!

Kas sagaida brīvdienu noslēgumā?

Otrajās Lieldienās, 6.aprīlī, plkst. 16:55 kad ilgās brīvdienas un svētki tuvosies noslēgumam, TV3 skatītājus sagaida Zobu fejas 2.daļas televīzijas pirmizrāde! Kad sapņotājs Lerijs Gatrijs pazaudē pirmo mīlestību, viņš nolemj atgūt zaudēto ar brīvprātīgo programmu, kas palīdz vietējiem bērniem pēc skolas. Taču, kad Lerijs nejauši pasaka bērniem, ka zobu feja neeksistē, viņš drīz tiek pārveidots par feju, kurai dots uzdevums savākt zobus.

Tad, pēc iecienītās darba dienu programmas, Gandrīz ideālas vakariņas īpašā cittautiešu nedēļa, TV3 Ziņas, Bez Tabu, bet vakara noslēguma gaidāma piedzīvojumu filma Nārnijas hronika: Rītausmas ceļinieka brauciens. Filmas stāsts ir par Nārnijas karali Kaspiānu un viņa pavalstnieku, kuri ar kuģi Rītausmas ceļinieks dodas meklēt septiņus reiz pazudušos Nārnijas augstmaņus, kas bija uzticīgi Kaspiāna tēvam. Kuģa komandai negaidīti pievienojas arī Lūsija, Edmunds un abu brālēns Jūstess. Šis ceļojums izrādās gan elpu aizraujošs piedzīvojums, gan nopietns pārbaudījums ikvienam no viņiem. Skatieties televīzijas pirmizrādi filmai Nārnijas hronika: Rītausmas ceļinieka brauciens jau 6.aprīlī plkst. 21:00 TV3!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl