TV zvaigzne Violeta startē šovā Lauku sēta. Uzzini arī pārējos dalībniekus!

Komentāri
TV zvaigzne Violeta startē šovā Lauku sēta. Uzzini arī pārējos dalībniekus!
Foto: publicitātes

Jau oktobra vidū televīzijas ekrānos nonāks iemīļotā šova Lauku sēta jaunā sezona. Skatītājus aizraus visdažādākie lauku darbi, dalībnieku attiecību līkloči un intrigas. Būs arī meli un nodevība, bet pāri visam – jautrība visa šova garumā.

Šoreiz šova vadību uzņēmies bijušais Lauku sētas dalībnieks, pozitīvais Jānis Rāzna. Arī šova 10 dalībnieki, kuri cīnīsies par galveno balvu – ceļojumu uz Brazīliju, ir ļoti kolorītas personības no visiem Latvijas nostūriem! Skatieties Lauku sētas jauno sezonu no 15. oktobra ceturtdienās plkst. 21.10 LNT un TVPlay.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepazīsti dalībniekus!

LNT skatītāji šovā Lauku sēta iepazīs Eviju Smani no Valkas. Evija ir aktīva un 28 gadus veca sieviete, kurai patīk viss radošais. Ikdienā Evija strādā kultūras jomā – vada teātra trupu Valkā. Viņai ļoti patīk lauki, bet nav pietiekami liela pieredze, lai savās mājās saimniekotu ar pilnu atdevi. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc Evija ir pieteikusies šovam – iemācīties darīt dažādus lauku darbus, ne tikai laistīt un apkopt puķes. Vienu gan Evija nav gatava darīt – kaut lopus, jo viņai ir fobija no kautķermeņiem.

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Šovā piedalīsies arī 50 gadus vecais Guntis Nīmanis no Mērsraga. Viņš ir īsts mērsradznieks, kurš savu vasaru grib izdaiļot, padzīvojot Latvijas laukos. Guntis vienmēr ir gatavs mesties izaicinājumos. Viņam patīk sports – paspēlēt volejbolu, padunkāt boksa maisu – tā viņš sevi uztur labā formā. Guntim arī ļoti patīk, kā viņš saka, skrūvēt dzelžus. Viņš savā garāžā ieslēdz 90.-to gadu disko mūziku un skrūvē uz nebēdu. Lai arī mēle viņam diezgan asa, sirdī – ļoti labs cilvēks!

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

41 gadu vecais Agnis Balandiņš no Tukuma pēc profesijas ir galdnieks. Viņš ir kodolīgu un trāpīgu izteicienu īpašnieks. Šovā piedalās, lai pierādītu sievas mātei, ka prot ko vairāk, kā slinkot… Pats uzskata, ka nav īpaši čakls – galvenais ir radīt iespaidu, ka kaut ko dari. Taču viņa sieva zina, ka mājās nepieciešamos darbus vienmēr izdarīs. Nepatīk tā agrā lauku celšanās, bet kas jādara – jādara! Viens no Agņa vaļaspriekiem – makšķerēšana, kuras laikā var atpūsties un padomāt par dzīvi.

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Mārtiņš Ainis Roga ir 30 gadus vecs kurzemnieks no Laidzes, kurš ar savu sirsnīgo smaidu atkausēs viscietākās sirdis. Ikdienā audzē puķes, kuras ved uz tirgu un pārdod. Savu ģimeni viņš uzskata par lielāko dārgumu uz zemes un nespēj iedomāties – kā ir būt prom no sievas un bērniem. Taču pats sevi uzskata par pilnīgi traku, sakot: ”Padod tik’ iemeslu piedalīties kādā dullībā!”

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

22 gadus vecā Violeta Stepanova no Aizkraukles sevi uzskata par gudru, drosmīgu un skaistu sievieti. Viņa zina, ko grib no dzīves – popularitāti! Violeta nebūs meitene, kura paklusēs vai norīs krupi. Viņasprāt, visas sasāpējušās lietas ir jāizrunā, un nereti mēdz būt ļoti tieša un skarba. Šīs rakstura iezīmes spēj citus nokaitināt un sadusmot. Meitenei ļoti patīk uzburt drāmu, izrādīt savu skaļo balsi un parādīt sevi gan vietā, gan nevietā. Domājiet, ka augumā īsa blondīne neprot lauku darbus? Pilnīgas muļķības! Violetai ir tāds krampis, ka Lauku sētas vīriešiem atliks vien noskatīties. Meitene, kura nebīstas no jauniem pārbaudījumiem, izaicinājumiem, smagiem un arī pretīgiem darbiem!

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Oskars Rancevs no Mārupes ir 29 gadus vecs Lauku sētas pilsētnieks, kurš būs meiteņu mīlulis. Ieradīsies Lauku sētā baltos šortos un sniegbaltos apavos, kas liks izbrīnā ieplest saimniecei acis! Puisis ar savu pārlieku lielo optimismu smīdina īstos lauku darbu darītājus, bet, iespējams, tikai ar dziesmām un dejām varēs izturēt Lauku sētas sūro ikdienu. Pats saka, ka gatavs mēslos brist, lai tikai izpatiktu saimniecei un tiktu finālā. Oskaram nav problēmu Lauku sētas kūtī iegriezt kādu valša soli, jo ikdienā strādā par profesionālu dejotāju!

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

38 gadus vecā Ingūna Stapāne no Lejasciema ir dulla vidzemniece. Sieviete ar krampi, kura liks pasvīst visiem Lauku sētas vīriem. Neviens lauku darbs Ingūnai nav par smagu – iet kā traktors. Taču jāatzīst, ka arī pēc vārda, un brīžiem, ļoti asa vārda, viņai kabatā nav jāmeklē! Ingūna ir Latvijas sieviešu regbija izlases spēlētāja, kura par uzvaru Lauku sētā ir gatava cīnīties ar visiem paņēmieniem.

Lauku seta 02 008

Arta Brūvere ir 23 gadus veca aktīva, sportiska meitene no Rudzātiem, kurai svarīgi ir labi izskatīties, labi justies un būt uzmanības centrā. Arta sevi uzskata par ļoti godīgu un patiesu meiteni. Viņai arī nav sveši lauku darbi – palīdz vecākiem saimniekot un slaukt govis. Arta pieteikusies dalībai Lauku sētā, lai tiktu pāri sirdssāpēm, kuras sagādājušas iepriekšējās attiecības. Meitenei patīk aktīvs dzīvesveids – sports, veselīgs uzturs un viss pozitīvais.

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Ilona Jeršova ir 53 gadus veca sieviete, kura dzīvo Jaunkalsnavā. Ikdienā Ilona strādā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā par ārsta palīgu. Savu darbu uzskata par dzīves aicinājumu, sakot: ”Esmu vienmēr gatava skriet un darīt!” Ilona ir viena no pieredzējušākajām Lauku sētas dalībniecēm, kura prot darīt visus lauku darbus. Gatava celties trijos naktī un padarīt uzdoto! Ilonai par visu ir savs viedoklis, kas, iespējams, spēj nokaitināt ikvienu. Vai viņas viedoklis saskanēs ar Lauku sētas saimnieci? Un varbūt tieši tāpēc, viņai par draugiem Lauku sētā uzdosies gandrīz visi?

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Mārtiņš Mārtiņsons ir 27 gadus jauns – dižens un spēcīgs latvju puisis no Ventspils. Viņš ir piešāvis roku visa veida būvniecības darbos, to apliecina arī tas, ka pats vada savu celtniecības firmu. Mārtiņa aizraušanās ir virves vilkšana, kurā ieņem pozīciju enkurs. Mārtiņš nav no tiem runātīgākajiem puišiem, bet, ja ko pasaka – tad ļoti trāpīgi un precīzi. Mārtiņš pieļauj domu, ka Lauku sētā varētu atrast savu sirdspuķīti, jo esot ļoti labsirdīgs un sirsnīgs puisis!

Foto: publicitātes

Foto: publicitātes

Lasi vēl