Komentāri
Tikai Skaties.lv: šova Paķer līdzbraucējus dalībnieka Jāņa Celmiņa profils
Foto: personīgais arhīvs

Sadarbojoties latviešu un spāņu producentiem, Latvijā tapis pavisam jauns un vēl pasaulē nebijis šovs Paķer līdzbraucējus, kurā šoferīši pieņem izaicinājumu doties ceļā kopā ar pavisam nepazīstamiem cilvēkiem. Vēl pirms šova nonākšanas pie skatītājiem, portālā Skaties.lv pieejamas ekskluzīvas dalībnieku vizītkartes.

Vārds: Jānis Celmiņš

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vecums: 23

Auto: WV TIGUAN

Nodarbošanās: Pašnodarbināts

Dzīves vieta: Rīga, centrs

Maršruts, ko mēros šovā: Rīga-Liepāja-Karosta

Cik bieži ikdienā izmanto auto: Katru dienu, vidēji mēroju 40 kilometrus dienā.

Motivācija dalībai: Šovam pieteicos pēc bijušās klasesbiedrenes ieteikuma. Aizgāju uz kastingu un pēc veiksmīgas komunikācijas man tika piedāvāta iespēja būt vienam no šova dalībniekiem.

Atziņas pēc šova: Dzīve mums ir piešķīrusi zināmu laika nogriezni, ko varam pavadīt šeit, uz zemes, tāpēc jāizmanto visas dzīves sniegtās iespējas un avantūras.

FOTO: Jānis Celmiņš

FOTO: šova filmēšanas aizkulises

Skatieties Paķer līdzbraucējus jau 18. un 25. septembrī plkst. 18.00 kanālos TV3 un TVPlay.  Skaties.lv un video portāls TVPlay trīs dienas pirms televīzijas ētera divu nedēļu garumā – no 15. līdz 17. septembrim, kā arī no 22. līdz 24. septembrim ikvienam interneta lietotājam dāvinās ekskluzīvu video materiālu, kurā varēs iepazīties ar projekta dalībniekiem – šoferiem un ceļotājiem.

Lasi vēl