Komentāri
Tikai Skaties.lv: šova Paķer līdzbraucējus dalībnieces Solvitas Rogas profils
Foto: personīgais arhīvs

Sadarbojoties latviešu un spāņu producentiem, Latvijā tapis pavisam jauns un vēl pasaulē nebijis šovs Paķer līdzbraucējus, kurā šoferīši pieņem izaicinājumu doties ceļā kopā ar pavisam nepazīstamiem cilvēkiem. Vēl pirms šova nonākšanas pie skatītājiem portālā Skaties.lv pieejamas ekskluzīvas dalībnieku vizītkartes.

Vārds: Solvita Roga

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vecums: 29

Auto: Mercedes “busiņš”

Nodarbošanās: pašnodarbināta

Dzīves vieta: Talsu novads, Laizes pagasts, ”Maķi”

Maršruts, ko mēros šovā: Talsi-Rēzekne

Cik bieži ikdienā izmanto auto: katru dienu, vasarā auto apstājas tikai naktī. Ar draugiem smejamies, ka mana dzīve ir uz riteņiem.

Motivācija dalībai: sākumā vēlējos piedalīties šovā Lauku sēta, bet tur nepārvarēju otro kārtu. Vēlāk ar draudzeni pieteicāmies šim projektam, un mūs paņēma!

Atziņas pēc šova: rēzeknieši ir daudz draudzīgāki par kurzemniekiem, kas tev jebkurā brīdī var iedurt dunci mugurā.

FOTO

FOTO: šova filmēšanas aizkulises

Skatieties Paķer līdzbraucējus jau 18. un 25. septembrī plkst. 18.00 kanālos TV3 un TVPlay. Skaties.lv un video portāls TVPlay trīs dienas pirms televīzijas ētera divu nedēļu garumā – no 15. līdz 17. septembrim, kā arī no 22. līdz 24. septembrim ikvienam interneta lietotājam dāvinās ekskluzīvu video materiālu, kurā varēs iepazīties ar projekta dalībniekiem – šoferiem un ceļotājiem.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl