2 komentāri

Līdz ar TV3 rudens sezonu pie TV skatītājiem nonācis tautā mīlētais un intrigām bagātais šovs Saimnieks meklē sievu. Pirmdienas vakara sērijā noskaidrojās, kuras trīs no piecām pašu izvēlētajām potenciālajām līgaviņām kungi aicinās līdzi pie sevis uz mājās, baudīt lauku dzīvi.

Pirms izdarīt liktenīgo izvēli, šova Saimnieks meklē sievu finālisti devās uz randiņu ar katru no dāmām. Randiņos gāja kā nu katram. Citi saimnieki daiļavas iztaujāta par viņu iemaņām virtuvē, citi – centās izvilināt dāmu prasmi gultā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc randiņos pavadītās dienas kungi izvēlējās dāmas, kuras viņiem iepatikušās vislabāk. Alfrida izvēle krita par labu Irinai, Velgai un Irīnai, tikmēr Jānis Kauķis uz savu saimniecību aicināja Egiju, Danu un Sandru.

Jaunākais no saimniekiem Jānis Šmits no piecām kandidātēm izvēlējās Daigu, Kristiānu un Antru, mākslinieka Ģirta mājās viesosies Liene, Gunda un Ieva. Pie Egīla dosies Zane, Dace un Elīna.

FOTO

Kā saimniekiem veicās pirmajos randiņos?

Skaties VIDEO

TOP komentāri

 • Protams
  0 0 0

  Protams

  Visforšākais ir tas, ka latvieši, kuri spiesti strādāt ārzemēs, šo šovu neredz. Autortiesības/ Tikai jautājums, kādas. Paši kopē vācu raidījumu un neļauj Vācijā to skatīties. Laikam lai mēs nesalīdzinātu, jo kvalitāte latvju šovam sūdīgaka?
 • žūrija
  0 0 0

  žūrija

  Visforšākais pāris ir Jānis ar Sandru. Viņi noteikti ir pāris.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl