Semīram 19. sezonā būs jauns pārinieks

7 komentāri
Semīram 19. sezonā būs jauns pārinieks
Publicitātes foto

Kobras 19. sezonā gaidāmas lielas pārmaiņas – brašais lielceļa policists Semīrs Gerkāns ir palicis bez uzticamā pārinieka Bena, kurš pametis darbu policijā un devies piepildīt sapni par mūziķa karjeru. Arī Semīra kopdzīve ar bijušo kolēģi Andreu ir izjukusi, abi šķiras un nespēj vienoties ne par kopīgā īpašuma pārdošanu, ne bērnu pieskatīšanu. Personiskās problēmas atstājušas ietekmi uz Semīra darbu – viņš kļuvis neiecietīgs, nesavaldīgs un no jauna pārinieka ietiepīgi atsakās. Tomēr ceļu policijas priekšniece saprot, ka tā ilgi turpināties nevar… Skatieties visu laiku iemīļotā seriāla Kobra 19. sezonu no 20. jūlija pirmdienās plkst. 21.00 kanālos TV3 un TVPlay!

Semīra un Aleksa satikšanās

Semīrs (Erdogans Atalajs) pēdējos mēnešos ir mainījies. Pēc šķiršanās no mīļotās viņa spēkus izsmeļ ne tikai dubultā slodze darbā, bet arī nesakārtotā personīgā dzīve. It kā ar to vēl nepietiktu, Andrea ir izlēmusi pārdot māju, kurā viņi reiz dzīvojuši kopā. Šis lēmums vēl jo vairāk saasina viņa bailes par nākotni. Arī darbā diez cik gludi neiet. Viņš nespēj izmest no prāta privātās dzīves nedienas, turklāt kopš Bena pārcelšanās uz Losandželosu neviens no priekšnieces rekomendētajiem pāriniekiem Semīram nešķiet pietiekami labs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunā 19. sezona sākas ar īpašo – dubultgaro – sēriju, kurā Semīrs tiks pie jauna kolēģa Aleksa Branta (Vincencs Kīfers). Alekss iepriekš strādājis narkotiku apkarošanas nodaļā, līdz slepenas misijas rezultātā savu kolēģu vainas dēļ viņš pēkšņi nonācis cietumā. Korumpēto policistu rīcība jaunajam policistam laupījusi divus gadus no dzīves, kuru laikā viņš bijis spiests atrasties starp dažāda kalibra noziedzniekiem un likumpārkāpējiem, līdz beidzot atrasti ilgi gaidītie pierādījumi viņa nevainīgumam. Cietumā pavadītais laiks iedragājis Aleksa spēju uzticēties cilvēkiem. Arī iejušanās starp jaunajiem kolēģiem norit grūti, jo viņš ir vīlies sistēmā, kuras labā strādā.

Semīra un Aleksa iepazīšanos nevarēs novērtēt kā īpaši veiksmīgu – ķerot kādu no cietuma izbēgušu vīru – par slepkavību notiesāto Paulu Meinhardu, Semīrs saķeras ar policistu Aleksu, kurš ar bēgli ir labās attiecībās un cenšas viņam palīdzēt. Izbēgušais cietumnieks drīz vien saņem ķīlniekus, kurus sola atbrīvot apmaiņā pret savas nevainības pierādīšanu. Pauls vēlas, lai lietu izmeklē Alekss Brants. Neraugoties uz pretrunīgo pazīšanās sākumu un Semīra šaubām, vai viņš vispār vēlas un spēj turpināt darbu policijā, Alekss piedāvā Semīram doties kopā meklēt īsto vainīgo. Jau pēc pirmajām minūtēm kā pāriniekiem, kļūst skaidrs, ka abi sapratīsies un ka Alekss ir tieši tik bezbailīgs un pārgalvīgs pārinieks, kāds Semīram nepieciešams. Kopīgi abi gūs panākumus cīņā pret autozagļiem, slepkavām un izspiedējiem!

Aktieris Erdogans Atalajs vecākā inspektora Semīra Gerkāna lomā ir redzams jau kopš otrās sērijas. Ar viņu ir sadarbojies Johanness Brandrups (Frenka Štoltes lomā), Marks Kellers (Andrē Fuksa lomā), Renē Šteinke (Toma Kraniča lomā), Kristiāns Olivers (Jana Rihtera lomā), Gedeons Berkhards (Krisa Ritera lomā) un Toms Beks (Bena Jēgera lomā). Kopš 2014. gada Kobras komandā ir Erdogans Atalajs un Vincencs Kīfers (Aleksa Branda lomā).

TOP komentāri

 • Estere
 • Kristiāns Pudulis
  +1 +1 0

  Kristiāns Pudulis

  Visi mīl Semīru es pat kad speleju SAMP izteleojos kad esmu vins un keru parkapejus!
  Un ja jaunais parinieks bus uzticams VISMAZ TA VISI CER!
 • anonims
  +1 +1 0

  anonims

  Kraničs vai Krānihs? Berkhards vai Burkhards? Frenks vai Franks? ( insert facepalm)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl