Komentāri

Otro Dejo ar zvaigzni šovu atklāja 2008.gadā un tā vadītāji bija vienmēr pozitīvais Valters Krauze un pirmās sezonas fināliste Iveta Feldmane. Skatītāji ļoti gaidīja šova turpinājumu un tā dalībnieki nelika vilties.

Šajā video sižetā varam vērot, kā ritmisku ča- ča-ča centās nodejot Dagmāra Legante ar Oļegu Kuzņicovu. Tiesa gan, šis pāris ātri vien šovu pameta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spriganā Aisha, jeb Aija Andrejeva jau pirmajā raidījumā atstāja pozitīvu iespaidu, parādot, ka enerģijas viņai ir pārpilnam. Par to liecina arī šova rezultāti – Aija ar partneri Māri ierindojās godpilnajā otrajā vietā.

Nav šaubu, ka Linda Leen ir talantīga. Viņai ir ne vien izcila balss, bet arī plastiskas kustības. Par Lindu labi izsakās Roberts Nemiro, viņas deju partneris un treneris vienlaicīgi.

Mūžam jaunais Marhils, jeb Uldis Marhilevičs sniedza lielisku sniegumu uz deju grīdas, par to skatītāji pārliecinājās jau šova sākumā.

Sekojot Solvitas Āboltiņas piemēram, arī Ingrīda Circene vēlējās parādīt savu dejotprasmi  otrajā Dejo ar zvaigzni sezonā.

Spēkavīrs Raivis Vidzis parādīja īstu ”seksbumbu” jau pirmajā raidījumā un viņa deju partnera Viola Abramova bija kā viegla pūciņa Vidža rokās. Vai tas izdevās? To novērtē šajā video sižetā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl