Saimniekam Jānim Šmitam meitenēs interesē tikai sekss

4 komentāri

Lai gan Jānis ir pats jaunākais dalībnieks raidījumā Saimnieks meklē sievu, iespaids rodas, ka viņš ir pats vispieredzējušākais tieši intīmajā jomā.

Pirmajā lielajā randiņu dienā Jānis meitenes nepavisam nežēloja un jautāja tiešus jautājumus par pirmajām reizēm un bērniem. Pēc jaunākā saimnieka domām, tikai tā var saprast, kurām trim meitenēm jābūt tām, kuras aicināt uz savu saimniecību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katrā randiņā jaunais saimnieks droši atklāja, ka pats savu nevainību ir zaudējis jau vienpadsmit gadu vecumā. Toties viņš ar to lepojas, jo pašam liekas, ka tā ir norma un jau tajā laikā neatņemama dienas sastāvdaļa. Jānis uz randiņu devās ar piecām meitenēm, Daigu Eglīti no Salacgrīvas, Kristinānu Birni no Krustpils, Zani Ģērmani no Limbažiem, Antru Gailumu no Ogres bovada un Kristīni Blumbergu no Rīgas.

Jau pirmajā randiņā ar Daigu, Jānis nekaunējās un jautāja, kad meitene ir zaudējusi nevainību, un ir pat diezgan priecīgs, ka arī viņa to ir izdarījusi salīdzinoši jauna, četrpadsmit gadu vecumā. Abi jaunieši neapšaubāmi nekaunējās par savu ātri iesākto dzimumdzīvi un, lai to apstiprinātu, viens otram vēl ar kulaciņiem ”iesita pieci”.

Arī Kristinānu, kura jau no paša sākuma jaunajā saimniekā bija samīlējusies līdz ausīm, Jāņa jautājumi par bērniem nesamulsināja un viņā uz tiem atbildēja ļoti korekti un precīzi. Arī Antru samulsināt nespēja neviens Jāņa ekstravagantais jautājums. Antra randiņa laikā bezbailīgi atklāja, ka ir gatava arī grupveida intīmām attiecībām un saka, ka viņai liekas patiešām feini, ka Jānis savos gados ir tik atvērts tādām tēmām.

Samnieks Jānis Šmits meitenes izjautājis un iztaujājis bez kompleksiem un arī pēc tā spriedis, kuras trīs laimīgās līgaviņas aicinās pie sevis uz saimniecību. Vai Jānis šīs prasmes mēģinās arī pierādīt tālākajās raidījuma sērijās, paliek noslēpums.

FOTO

VIDEO

TOP komentāri

 • šovs
  +2 +2 0

  šovs

  phe, ir nu gan kultūra. paši iedala puikam tādu seksista lomu, paši liek jautāt intīmus jautājumus un paši ņem un izķengā par trulu tukšpauri, kam tikai sekss prātā. Producenti ir savu uzdevumu augstumos. Tā pēdējā meiča vispār bija no producentu komandas, ar iestudētām atbildēm un visu pārējo asumam. Es biju klāt, visu redzēju, ēdu dzēru un negribēju prom braukt.
 • rob
  0 0 0

  rob

  vis jau oki, bet par to seksu gan pāršāva pār strīpu.:d tas jau nebij visai Latvijai jāzin!:D
 • pfff

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl