Raidījumam Dzintara dziesmas atrasta jauna vadītāja

Komentāri
Raidījumam Dzintara dziesmas atrasta jauna vadītāja
Foto: F64

LNT skatītājus rudens sezonā iemīļotā muzikālā raidījuma Dzintara dziesmas studijā sveiks jauna vadītāja – žurnāliste Agnese Šīrante. Viņa pievienojusies komandai, kļūstot par raidījuma partneri līdzšinējam Dzintara dziesmas vadītājam Jurim Hiršam.

LNT iemīļotās mūzikas raidījums Dzintara dziesmas vairāk nekā divu gada pastāvēšanas laikā kļuvis par vienīgo un daudzpusīgāko mūzikas raidījumu, kurā ikviens skatītājs var sastapt iemīļotos mūziķus, kā arī piedalīties dziesmu aptaujā, balsojot par skanīgākajām dziesmām. 31. oktobra vakarā raidījumā Dzintara dziesmas otrpus televīzijas ekrāniem skatītājus uzrunās jaunā vadītāja, LNT Brokastis žurnāliste Agnese Šīrante, kura pārmaiņus ar Velgu Vītolu-Amantovu un Ivetu Baumani vadīs raidījumu pārī ar aktieri Juri Hiršu. Līdz šim šos pienākumus pildīja dziedātāja Liene Šomase.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīrante atklāj: ”Mūzika ir manas dzīves sastāvdaļa – dziedu jau kopš agras bērnības, tāpēc varu teikt, ka esmu ar to uzaugusi. Jau vairākus gadus mana ikdiena un darbs LNT mijās arī ar muzicēšanu grupā Vēja Runa. Kopā tapušas un iedziedātas skaistas dziesmas, kuras esam izpildījuši, viesojoties raidījumā Dzintara dziesmas. Piedāvājums kļūt par vienu no Dzintara dziesmas vadītājām manam rudenim noteikti ir piešķīris dzintara krāsas. Priecājos par šo notikumu savā dzīvē! Esmu gan gatava jauniem muzikāli dziesmotiem izaicinājumiem raidījumos, gan būt kopā ar jums, mīļie skatītāji!”

31.oktobrī Dzintara dziesmās viesosies Latvijā populārās un iemīļotās grupas Otra Puse solisti Normunds Pauniņš un Antra Stafecka, kuri prezentēs skatītājiem savu jauno dziesmu. Latvijas romantiskākā popgrupa Otra puse savu darbība uzsāka pagājušā gadsimta 90. gados. Pēc panākumiem un katram savas otras puses apliecināšanas, Otra puse ar jaunu sparu ieskaņo jaunas dziesmas, saņem Latvijas mūzikas balvas, koncertē un atbalsta labdarīgus mērķus.

Šajā rudenī aktīvi turpinās arī Dzintara dziesmu aptauja par skanīgāko 2015 un 2016.gada dziesmu. Protams, arī raidījuma studijā viesosies iemīļotas muzikālas personības – grupas Bet bet dalībnieki Guntars Račs un Zigfrīds Muktupāvels, koncertprojekts Es savai Tevzemei un Viktors Lapčenoks, Anmary, Dainis Skutelis, grupa Elektrofolk, kā arī aktrise un dziedātāja Ieva Akuratere.

FOTO

Lasi vēl