Precos ar svešinieku! Ulvis pozē stringos

11 komentāri

Fitnesa treneris un apsardzes vadītājs Ulvis Grīnvalds nekautrējas savu trenēto augumu izrādīt ne vien sievai Zanei, bet plašākai publikai.

Šova Precos ar svešinieku! pāris Zane un Ulvis kāzu ceļojuma laikā izbaudīja ne tikai viens otra klātbūtni, bet arī pāru masāžu viesnīcā Tallina. Aicinājums pirms došanās uz masāžas galda ietērpties vienās mazās biksiņās nepalika bez uzmanības Zanes fotokamerai, kuras priekšā viņas vīrs ar prieku demonstrēja savu trenēto augumu.

”Masieres nezināja situāciju. Mēs kopā ar operatoru trijatā iegājām tajā kabinetā, visiem izdalīja dvielīšus. Kad vajadzēja izģērbties, bijām ļoti, ļoti samulsuši,” šodien kāzu ceļojuma epizodi atceras Zane.

”Ja godīgi, man šī bilde nesimpatizē. Ko es tai brīdī domāju, neatceros. Zane aiz aizslietņa noģērbās un uzlika dvieli, tādēļ es neko neredzēju,” šodien teic Ulvis. ”Katrā ziņā es nekaunos no sava ķermeņa!” viņš norāda.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

TOP komentāri

 • Sandis
 • goga
  +4 +4 0

  goga

  Vai Ulvis kādreiz kājas var salikt kopā,neglīti izskatās,visās bildēs izplēties.
 • anna
  +3 +3 0

  anna

  Kāpēc Zanei vispār bija jāķeras pie fotokameras?
  Runājot par puiša ķermeni - ļoti simpātisks un trenēts!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl