Komentāri

Sestdienas kanāls TV3 piedāvā pavadīt jautrā un reizē arī spraigā gaisotnē. Jau rītvakar slēdz iekšā zilo ekrānu un baudi Džeiku Gilenhālu Persijas prinča lomā.

Persijas karalim ir divi dēli un audžudēls Dastans, kurš, uzaudzis kopā ar karalisko ģimeni un iekarojis savu vietu kā īsts princis un spējīgs karavīrs. Brāļu ausīs nonāk ziņa, ka svētā pilsēta Alamuta piegādā ieročus Persijas ienaidniekiem. Viņi uzbrūk Alamutai, kur Dastans satiek princesi Taminu. Kad Persijas karalis mirst noslēpumainā nāvē, vainots tiek Dastans, un nu viņam kopā ar princesi Taminu jācīnās, lai attaisnotu savu vārdu, atklātu karaļa īsto slepkavu un reizē glābtu pasauli no ļaunajiem spēkiem, kas var iznīcināt pasauli ar speciālas ierīces palīdzību, kas dod iespēju ceļot laikā. Aizraujoša piedzīvojumu filma, kas būs interesanta gan lieliem, gan maziem skatītājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Filmas treileris

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl