Notievē kopā ar aplikāciju tālrunī!

Komentāri

Kā zināms, lai atbrīvotos no liekajiem kilogramiem, pieaugušam cilvēkam dienā jāizdzer 2 litri ūdens. Lai ūdens patērēšana ikdienā kļūtu par piedzīvojumu, izmanto mobilo aplikāciju Waterbalace!

Aplikācija Waterbalace palīdz kontrolēt šķidruma daudzumu organismā, ņemot vērā individuālos parametrus – garumu, svaru, vecumu un dzīvesveidu.

”Ja kādreiz aizmirstu padzerties, tad, paņemot telefonu rokās, atceros: man taču ir jādzer. Sanāk, ka telefons atgādina, kad ir jādzer,” Waterbalace lietošanas pieredzē dalās šova Ievas pārvērtības tievēšanas šova dalībniece Anta, kuras mērķis ir atbrīvoties no 15 liekajiem kilogramiem.

Vairāk skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl