Komentāri
“MTG TV Latvia” sociālajam projektam atsaukušies jau 72 kandidāti
Publicitātes foto

“MTG TV Latvia” kanālu TV3 un 3+ un bezpeļņas organizācija Reach for change aicina ikvienu sarosīties un pieteikt savu ideju sociālajam projektam “Labās gribas uzņēmējs”. Līdz šim atsaukušies jau 72 kandidāti. Iespējams, tieši jūsu ideja ir tā, kas spēs padarīt labāku bērnu dzīvi, un kuru var pārvērst veiksmīgā biznesā, iegūstot finansiālu atbalstu 45 000 eiro apmērā.

“MTG TV Latvia” sociālā projekta “Labās gribas uzņēmējs” mērķis ir sniegt atbalstu bezpeļņas organizācijām un personām, kurām ir inovatīvi risinājumi, kā uzlabot Latvijā dzīvojošo bērnu un pusaudžu dzīvi. Šobrīd ir atsaukušies 72 kandidāti. “MTG TV Latvia” tic, ka Latvijā ir vēl ne mazums radošu un drosmīgu cilvēku, kuriem ir unikālas idejas, kā bērniem radīt prieka pilnu un bezrūpīgu bērnību.

Jūsu pieteikumus no 15. līdz 26.septembrim izvērtēs “MTG TV Latvia” kanālu TV3 un 3+ pārstāvji un “Reach for change” komanda, atlasot veiksmīgās idejas, kuras tālāk tiks nodotas skatītāju vērtējumam. Skatītāju rokās tiks atstāts lēmums, kuras idejas un to pārstāvjus virzīt tālāk uz finālu. Finālisti ar labākajām, saistošākajām idejām un lielāko balsotāju skaitu kvalificēsies konkursa pēdējam posmam, kurā žūrija noteiks uzvarētāju. Viens no visiem finālistiem trīs gadu laikā saņems finansiālu atbalstu 45 000 eiro apmērā, savukārt pārējiem būs iespēja izmantot projekta īstenotāju ekspertu padomus, lai savu ieceri pārvērstu veiksmīgā sociālā uzņēmējdarbībā.

Piesakieties MTG TV Latvia projektam Labās gribas uzņēmējs jau tagad!
Pieteikuma anketa šeit!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl