Mamma iebildīs LNT kanālā

Komentāri
Mamma iebildīs LNT kanālā
Publicitātes foto

LNT četras augusta sestdienas skatītājus aicina izbaudīt seriālu “Mamma iebildīs”. Seriāla galvenie varoņi Aleksandra un Jevgēņijs vairs nav bērni, viņiem jau ir pāri 30, taču pārraut ciešo saikni ar mammām šķiet praktiski neiespējami. Tāpēc arī abu privātajā dzīvē neiet tik gludi kā gribētos. Taču viss atrisinās brīdī, kad abu varoņu mammas pašas atrod mīlestību. Skatieties seriālu “Mamma iebildīs” no 9.augusta sestdienās 13:00 kanālā LNT!

Gaidāmais LNT seriāls “Mamma iebildīs” televīzijas pirmizrādi piedzīvojis 2013.gadā un tam ir kopumā četras sērijas, kas ir uzņemtas gan Sanktpēterburgā, gan dažādās Ukrainas pilsētas Sevastopoles vietās. Režisora Sergeja Basina veidotais seriāls “Mamma iebildīs” stāsta par to, ka ne visi bērni izaugot kļūst patstāvīgi un neatkarīgi. Tādi ir Krievijas seriāla “Mamma iebildīs” galvenie varoņi Aleksandrs un Jevgēņija, kuri it kā ir pieauguši cilvēki, taču, ja viņu paanalizē rīcību, var apšaubīt viņu briedumu. ”Aleksandra ir pavisam parasta meitene, kuras attiecības ar Jevgēņiju un mammu būs viegli uztveramas visiem skatītājiem. Aleksandra un Jevgēņijs ir ļoti atkarīgi no savām mammām, abi nav spējuši pielāgoties patstāvīgai dzīvei,” stāsta Aleksandras lomas atveidotāja aktrise Olga Krasko. Aleksandra savas dzīves laikā tā arī nav iemācījusies gatavot, bet Jevgēņijs neprot darīt dažādus mājas darbus. Tajā pat laikā viņi ir ļoti atšķirīgi – ja Jevgēņija ir neorganizēts, neveikls un ar ļoti lielām grūtībām pieņem lēmumu, tad Aleksandra cenšas visu kontrolēt un par katru cenu vēlas sasniegt savu mērķi. Tieši tāpēc abu mīlas dzīve nav rožaina. Taču konflikts atrisinās brīdī, kad viņu mammas satiek savu mīlestību.

Māksliniece jau no agras bērnības
Galveno varoni Aleksandru atveido 33 gadus jaunā aktrise O.Krasko, kura ir dzimusi Ukrainas pilsētā Harkovā. Jau no agras bērnības viņa nodarbojās ar mākslas vingrošanu, dziedāja korī, dejoja, taču sapnis par aktrises karjeru vēl nebija izsapņots. Kad O.Krasko pārcēlās uz dzīvi Maskavā, viņa aizrāvās ar ģitāras spēli, piedalījās bērnu kolektīvā Cerība, kur izkopa dziedāšanas pamatus un runas mākslu. Jaunā meitene kopā ar citiem bērniem piedalījās radošos vakaros, kuros dāvāja koncertus citiem bērniem un pensionāriem. Tieši tad O.Krasko radās vēlme kļūt par aktrisi. Izvēlēties aktrises karjeru viņai ieteica pedagogs Jefims Šteinbergs. Meitene, ņemot vērā pedagoga padomu, iestājās MXAT skolā kursā pie slavena meistara Oļega Tabakova. O.Krasko ir atzinusi, ka sākotnēji sevi līdz galam nebija iztēlojusies aktrises profesijā. Apziņa, ka aktrises profesija ir tiešām viņas aicinājums, viņa saprata daudz vēlāk.

Lasi vēl