Maija brīvdienās skaties īpašās pirmizrādes!

Komentāri
Maija brīvdienās skaties īpašās pirmizrādes!
Publicitātes foto

Šajās četru dienu brīvdienās TV3 kanālā interesenti varēs vērot trīs televīzijas pirmizrādes: Dižais gads, Oki – okeāna vidū un X cilvēki: pirmā klase!

1. maijā plkst. 20.40 – Dižais gads

Komēdija Dižais gads ir par trīs putnu vērotāju konkurenci – trīs sacensību dalībnieki cenšas ātrāk par pārējiem ieraudzīt retāko Ziemeļamerikas putnu, bet viņu sacensības pavada izaicinājumi, kurus liktenis piedāvā viņu dzīvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

3. maijā plkst. 22.35 Oki – okeāna vidū

Bijušais nekustamo īpašumu brokeris Robs uzsāk sekot dīvainai japāņu sievietei Oki, kas regulāri maina savu dzīvesvietu. Savā izmeklēšanā viņš iesaista savu istabas biedreni Viliju, un visai drīz viņi nonāk aci pret aci ar Oki pagātni un lāstu. Tas liek pārvērtēt arī viņu pašu pagātni.

4. maijā plkst. 20.20 X-Cilvēki: pirmā klase

Čārlzs un Ēriks vēl bija pavisam jauni, kad kļuva skaidrs, ka pasauli gaida iznīcība. Pastardienas pulksteņa rādītāji tuvojas pusnaktij, un ir pienācis laiks rīkoties. Atskārtuši, ka viņu unikālās spējas var palīdzēt novērst globālu atomkaru, abi varenie mutanti sāk intensīvu vervēšanas kampaņu ar doktores Moiras Maktegertas un CIP atbalstu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl