Komentāri
Mācītājs Korālis atgādina, ka arī kādreiz pirms kāzām laulātie viens otru nav redzējuši
Publicitātes foto

”Šī ir iespēja negulēt pirms kāzām kopā un satikties pirmo reizi nevis piedzērušamies kādā klubā vai kaut kur citur, bet gan skaidrā prātā ar skaidru risku,” par šova Precos ar svešinieku! dalībnieku uzņemto risku saka mācītājs Valters Korālis.

”Droši vien, ka man varētu jautāt, kādēļ esmu iesaistījies šajā projektā, kādēļ esmu laulājis šos pārus. Man atbilde ir ļoti vienkārša. Tiem cilvēkiem, kas tic Bībeles tekstiem, es teiktu: Arī tad, kad Ādams tika radīts un Ieva – pēc tam, tad viņš, pirmo reizi redzēdams savu sievu, izsaucās: ”Lūk, kauls no mana kaula un miesa no manas miesas!” Arī tad viņš pirmo reizi redz. Tāpat arī Īzaks Rebeku ierauga pirmo reizi,” skaidro V. Korālis.

”Cilvēkiem, kuriem patīk pagāniskā kultūra, tiem es teiktu: Senajā Indijā un arī mūsdienās cilvēki ļoti vēlas, lai viņu bērniem ir labi, un viņus saprecina pēc horoskopa, pēc kādām debess zīmēm un tamlīdzīgi. Ļoti svarīgi atcerēties arī to, ka kādreiz cilvēki nemaz viens otru nav redzējuši,” atgādina mācītājs.

Tie, kas modernajā psihoterapijā seko līdzi, zina, ka tad, kad ir laulības krīzes, mēs dodamies pie psihoterapeita. Šī savukārt ir iespēja pirms kāzām doties pie psihoterapeita vai pie kāda speciālista pajautāt, vai man ar to cilvēku… Šeit ir mēģinājums šos cilvēkus apvienot, kā trešo argumentu dalībai šovā min V. Korālis. ”Šie cilvēki ir pelnījuši būt kopā,” par šova Precos ar svešinieku! pāriem teic mācītājs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl