Kino un mūzikli iedvesmo – Dejo ar zvaigzni

Komentāri

Atceroties iepriekšējos Dejo ar zvaigzni šovus, tā 2. sezonā dejotājiem tika sniegta lieliska iespēja iestudēt deju no kādas kinofilmas, multfilmas vai mūzikla. Katrs pāris piemeklēja vispiemērotāko saturu, lai parādītu skatītājiem savu dvēseles stāvokli.

Aija Andrejeva ar Māri Pūci iedvesmojās no filmas Pīters Pens, lai skaisti lidotu pa dejas laukumu ar zvaigžņu putekļiem. Savukārt Lauris Blaubuks ar deju partneri, nu jau sievu Lauru Kosīti, sevi iztēlojās kaķu lomā un iedvesmu smēlās no Endrū Loida Vēbera mūzikla Kaķi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raivis Vidzis un apburošā Viola Abrāmova iejutās jaukās multfilmas Šreks tēlos, būdami galvenie varoņi princese Fiona un Šreks.

Linda Leen un Roberts Nemiro pārsteidza ar priekšnesumu no kinofilmas Smita kungs un kundze, bet Uldis Marhilēvičs un Ņina Bezubova izmantoja mūziku no Endrū Laida Vēbera mūzikla Jāzups un raibais brīnumsapņu mētelis.

Skaties video!

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl