Kanālā 2 jauns realitātes šovs Grūtnieces augstpapēdenēs

Komentāri
Kanālā 2 jauns realitātes šovs Grūtnieces augstpapēdenēs
Foto: publicitātes

Kanāls 2 piedāvā jaunu un vēl televīzijas ekrānos neredzētu šovu Grūtnieces augstpapēdenēs. Tajā piedalās elegantā un pārliecinošā Rozija Poupa, kurai savas problēmas uztic Ņujorkas cimperlīgākās grūtnieces.

Piemēram, lai izvēlētos bērnam vārdu, grūtnieces ir gatavas pat nolīgt lingvistikas profesorus! Tāpat viņas ir arī ar mieru maksāt bargu naudu, lai bērnistaba izskatītos tieši tāda, kādu to ir iedomājušās. Skatieties, kā Rozija īsteno sieviešu iegribas, šovā Grūtnieces augstpapēdenēs jau 21. septembrī un turpmāk no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 21.05 Kanālā 2.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepazīsti Roziju Poupu!

Laikā, kad Londonā dzimusī uzņēmēja Rozija Poupa gaidīja pirmdzimto, viņa radīja savu modes līniju, kas domāta grūtniecēm. Drīz vien topošo māmiņu vidū dizainere un viņas radītie tērpi ieguva lielu popularitāti. Šodien Rozijai pieder veikali Ņujorkā un Santamonikā, kur ikviena grūtniece var iegādāties viņas dizaina apģērbus. Rozijas filozofija – sievietēm ir jāsvin dzīve, tērpjoties skaistās drēbēs. Viņa vada arī māmiņu skolu, kurā tiek stāstītas noderīgas lietas topošajām māmiņām un viņu gaidāmajiem mazuļiem. Sākot no tā, kā atrast labāko auklīti, līdz tam, kā izvēlēties pareizās fitnesa nodarbības. Šobrīd Rozija dzīvo laimīgi kopā ar vīru un diviem bērniem Ņujorkā.

Palīdz cimperlīgajām grūtniecēm

Lūkojoties uz miljonāru grūtnieču dzīvi Ņujorkā, divu bērnu māmiņa Rozija Poupa saprata, ka viņām ir jāsniedz palīdzība, jo viņas, esot sava pirmdzimtā gaidībās, nespēj tikt ar sevi galā. Rozija ķērās pie darba, kļūstot grūtniecēm pieejama 24 stundas diennaktī un sniedzot viņām padomus gan gaidāmā bērna vārda izvēlē, gan mazuļa istabas iekārtošanā, kā arī drēbju izvēlē un vēl daudzās citās lietās. Grūtnieču vajadzībās bija arī atrast jaunu dzīvokli un guvernanti, taču viena no interesantākajām prasībām bija lūgums uzgleznot pliku grūtnieci zirgā. Ieraugiet bagātnieces ar visdažādākajām prasībām šovā Grūtnieces augstpapēdenēs jau no 21. septembra darba dienās plkst. 21.05 Kanālā 2.

Bijusī modele un baletdejotāja

Šova vadītāja Rozija Poupa ir pabeigusi Londonas deju skolu un ilgāku laiku nodarbojusies ar baletdejošanu. Laikā, kad pārcēlās uz Ņujorku, viņa uzsāka modeles karjeru un drīz vien nonāca slavenā žurnāla Vogue lapās. Vēlāk viņa nolēma doties citā virzienā, iestājoties Kolumbijas Universitātē, kur studēja neirozinātni.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl