”Ēnu spēles”: Nu, smuka tu plika

Komentāri

Roberts simpātijas pret miljonāra meitu sāk izrādīt arvien biežāk, mazliet ķircinot un dzenot jokus par Beāti. Detektīvs datorā noskatījās disku, kurā bija redzami darbi, ko jauniete veidojusi Mākslas akadēmijā. Tas viņu ļoti iepriecināja, bet meitenei gan tas nešķita uzjautrinoši. Roberts no Beātes pamatīgi “atrāvās”, jo nevienam taču nepatīk, ka kāds rakņājas citu mantās.

Ja Roberts vēlēsies uzzināt to, kas arī viņam nebūtu jāzina, nekas viņu nespēs apturēt. Izskatās, ka Beātes 100% uzticēšanos detektīvs nav ieguvis un tik drīz arī neiegūs, ja turpinās šādi uzvesties.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl