Džūlijas Vangas 5 spilgtākie citāti

11 komentāri
Džūlijas Vangas 5 spilgtākie citāti
Foto: publicitātes

Gaišreģe Džūlija Vanga no Rīgas kļuvusi par šova Ekstrasensu cīņas lielāko pārsteigumu. Piedāvājam piecus viņas spilgtākos citātus no intervijām, kas liks tev aizdomāties.

Mirt nav biedējoši. Es to zinu, jo pati esmu mirusi vairākas reizes. Biedējoši ir dzīvot, it kā esot mirušam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nevienam šīs pasaules notikumam nav ne ”plusa”, ne ”mīnusa” zīmes. Tie ir absolūti neitrāli. Jūs paši tos krāsojat dažādās krāsās paši priekš sevis. Pamainot skatupunktu, melns kļūst balts, bet balts – melns. Tad tas viss saplūst vienā spektrā, un beigās jūs nemaz nevarat atšķirt, kas ir kas.

Patiesībai ir ļoti daudz interpretāciju – ilūzija, bailes, verdzība, paranoja, meli, pašapmāns… Katram sava, bet pati patiesība – tā ir viena.

Cietsirdības smaržas. Dažkārt tā vienkārši tevi izvelk ārā ar visām saknēm, zemapziņā. Pats spēcīgākais psiholoģiskais enkurs. Smaržas un mūzika… Labākā laika mašīna, ar ko nokļūt atpakaļ pagātnē. Labākais antidepresants.

Kāda man starpība, atcerēties par pasauli, ja pati ar vislielāko baudu aizmirstu gan par to, gan par sevi pašu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl