Džūlija Vang atklāj, kā cīnīties ar negatīvo

2 komentāri
Džūlija Vang atklāj, kā cīnīties ar negatīvo
Publicitātes foto

Šova Ekstrasensu cīņas dalībniece Džūlija Vang, kura uzstāj, ka viņas vārdam nav nekādas saistības ar slaveno bulgāru gaišreģi Vangēliju, atklāj recepti, kā tiek galā ar negatīvo attieksmi pret sevi. Bet arī par draugiem viņai ir no vairuma atšķirīgs viedoklis.

Šova Ekstrasensu cīņas 15. sezonas dalībniecei no Rīgas Džūlijai Vang, kuras uzvārdā neesot galotnes a, ir gan pielūdzēju, gan pretinieku pulks. Ar negācijām Džūlija iemācījusies cīnīties, tās ignorējot. ”Man izdodas abstrahēties no negatīvā,” viņa uzsver un stāsta leģendu: ”Reidz buda ar saviem audzēkņiem nokļuva ciemā, kur viņu neieredzēja. Ļaudis sāka mest uz viņu akmeņus, kliegt, zākāt. Buda absolūti ne uz ko nereaģēja. Kad viņam pavaicāja, kāpēc neko nesaka atbildē, viedais teica, ka iepriekšējā ciemā viņam devuši augļus. Viņš no tiem atteicās, lūdza paņemt atpakaļ, tāpēc ka tie viņam nav vajadzīgi. Tieši tāpat ir ar zaimiem un nievām. Buda nepieņēma tos, tāpēc ka tie viņam nebija vajadzīgi. Ļaudīm nācās izteiktos zaimus paņemt atpakaļ un ar tiem dzīvot tālāk. Es cenšos dzīvot pēc tāda paša principa.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Draugus Džūlija dēvē par laikabiedriem, līdzstrādniekiem vai vienkāršiem paziņām, ar kuriem auglīgi iespējams sadarboties ilgāku laiku. ”Tikai ne par draugu. Man nepatīk šis vārds. Parasti tā sevi dēvē tie, kas citus apmelo, izmanto un aprunā aiz muguras. Es to nespēju pieņemt. Es labāk pateikšu acīs. Un vispār nomierinies – no tumsas dzimst brīnišķīgs gaisma, – citādi nav iespējams,” Vang atklāj facebook sarakstē ar žurnālu Rīgas Viļņi.

Džulija Vang savulaik aiz vēlēšanās dziedāt iestājusies estrādes un džeza skolā. Nu viņa sapņo par atgriešanos kino jomā. Iepriekš viņa piedalījusies filmā Dienas sardze, tiesa, tas vairāk bijis naudas dēļ. Nu ekstrasense būtu gatava izmēģināt spēkus fantastikas filmā, piemēram, Svešais 5, jo, kā pati norāda, viņa mierīgi varētu nospēlēt monstru.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl