Burvīgs vakara grims dažu minūšu laikā

Komentāri

Seja ir pamanāmākā cilvēka ķermeņa daļa, tāpēc ir svarīgi, lai tā ne vien izskatītos neatvairāmi, bet arī lai grims atbilstu situācijai un pasākumiem, uz kuriem plānots doties. Lūk, pāris triki, kā īsā laikā uzklāt lielisku vakara grimu!

Ivetas sejas ādas tonis tiek izlīdzināts ar tonālo krēmu un nofiksēts ar kompakto pūderi. ”Pirms liekam acu ēnas un pārējo, ieteicams grimu nofiksēt ar pūdera palīdzību,” iesaka grima māksliniece Dita Grauda. Uzacis iekrāso ar krēmveida matētām ēnām, kas saskan ar Ivetas dabisko uzacu krāsu. Acis tiek izceltas ar violetām un zelta krāsas acu ēnām, kas paspilgtina Ivetas dabisko acu krāsu.

”Tā kā galvenais akcents uz acīm, lūpas saglabāsim neitrālā tonī. Es ieteiktu izvēlēties kādu no bēšā jeb miesaskrāsas lūpukrāsām,” iesaka grima speciāliste. Ja grūtības sagādā izvēlēties lūpukrāsas toni, jāsalīdzina visi – kurš visvairāk izceļ acu krāsu vai ādas krāsu, vai liek justies labāk, tas arī būs īstais.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl