ATLASES FOTO: precību šovam pieteikušies arī pāri, kas kopā pat 21 gadu

10 komentāri
ATLASES FOTO: precību šovam pieteikušies arī pāri, kas kopā pat 21 gadu
Foto: Reinis Oliņš, Skaties.lv

Aizvadīto divu nedēļu laikā dalībai TV3 precību šovā pieteikušies vairāk nekā 2200 pāru, kuri gatavi kameru priekšā jau augustā apprecēties. 

Rūpīgi izvērtējot visus pieteikumus, producenti izvēlēsies trīs piemērotākos pārus, kuri saņems 7000 eiro kāzu izdevumu segšanai. Dalība šovā kāzu dienu padarīs neaizmirstamu, turklāt jaunajam pārim un viņu vecākiem kāzas neizmaksās nevienu centu, jo visus izdevumus segs šova veidotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sākusies pāru atlase šovam, un uz to ieradušies visdažādāko vecumu un interešu pāri. Skaties.lv komanda noskaidroja, ka šovam pieteikušies arī pāri, kas kopā ir jau 21 gadu, bet kāzas tā arī nav nosvinējuši. Viņus šovam pieteicis neviens cits kā mamma.

Vēlies būt šo pāru vidū? Pieteikšanās šovam norit vēl līdz 1.augustam!

FOTO

TOP komentāri

 • Marija
  +1 +1 0

  Marija

  Jā... tā ir tā pati zagle. Gan jau atradusi kādu ko apčkarēt .... aprecēsies, apzags un meklēs nākošos ....
 • *
  +1 +1 0

  *

  Tā ir primāra anketa. Pēc tam saņemam uz norādīto adresi vēstuli ar excel tabulu, kuru vajadzēja aizpīldīt. Un vēl bija jāuzraksta vēstuli ar savu stāstu + ģīmenes bildes jānosūta. Un tad jau pārrunas bija.
 • daina

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.