1 komentārs
Arī martā TV3 ir līderis ar uzreiz 11 (!) skatītākajām pārraidēm
Foto: Toms Norde

Pēc TNS Latvia datiem, iepriekšējā mēnesī skatītākie šovi bija Dejo ar zvaigzni, Sanāciet, sadziediet! un Precos ar svešinieku. Aprīlī TV3 skatītājus gaida īpaši aizraujoša programma, jo visiem trīs skatītākajiem šoviem gaidāmi noslēguma raidījumi. Martā programmu TOP10 iekarojuši tikai TV3 raidījumi, augsti reitingi ir ne tikai šoviem, bet arī Nekā personīga, Bez Tabu un TV3 ziņām.

”TV3 pavasara sezonā vērojami trīs lielie šovi, skatītāji mīl Latvijā ražotu saturu, un iepriekšējā mēneša reitingi tam ir kārtējais apliecinājums. Aprīlis šogad būs viens no aizraujošākajiem mēnešiem, kad uzzināsim Dejo ar zvaigzni uzvarētāju, sociālā eksperimenta Precos ar svešinieku iznākumu, kā arī Sanāciet, sadziediet! dalībnieku, kurš vislabāk pārzina Raimonda Paula dziesmu vārdus. Tādēļ oficiāli varam paziņot, ka šis vairs nav joku, bet gan lielo finālu mēnesis. Taču ar to nekas nebeigsies – aizraujoši šovi sagaida mūsu skatītājus arī turpmāk, jau vasarā aizsāksim Saimnieks meklē sievu un rudenī jautro šovu Izklausies redzēts,” norāda Baiba Zūzena, MTG TV Latvia vadītāja.
Trīs lielie fināli TV3

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

1. Janvārī TV3 uzsāka Latvijā nebijušu, skanīgu sacensību spēli Sanāciet, sadziediet! Pāris mēnešu laikā spēle iekarojusi daudzu skatītāju sirdis, un martā tai sekojuši gandrīz 843 tūkstoši TV skatītāju, kā arī teju 43 tūkstoši interesentu Latvijas lielākajā video portālā TVPlay**. Visvairāk cilvēku noskatījušies 6. marta raidījumu, kas bija īpašs veltījums Latvijas skaistajām dāmām Sieviešu dienā.
Dziesmotu piektdienas vakaru skatītāji varēs baudīt šajā un nākamajā nedēļā – sacensību noslēgums būs jau 17. aprīlī plkst. 20.40. Dziesmu spēles noslēgums solās būt īpaši aizraujošs, jo dalībnieki dziedās tikai maestro Raimonda Paula dziesmas.

2. Pēc piecu gadu pārtraukuma februāra izskaņā pie skatītajiem atgriezās šovs Dejo ar zvaigzni, kas martā sasniedzis augstu skatītāju interesi. To TV ekrānos skatījusies gandrīz puse Latvijas iedzīvotāju jeb teju 922 tūkstoši skatītāju. Savukārt notikumu attīstībai portālā TVPlay** sekojis 203 731 digitālās platformas lietotājs.
Sekojiet līdzi šovam Dejo ar zvaigzni katru svētdienu plkst. 20.00, jo uzvarētājs tiks noskaidrots jau 26. aprīļa lielajā finālā.

3. Plaši apspriestais sociālais eksperiments Precos ar svešinieku! jau pirmajā mēnesī pārliecinoši iekarojis Latvijas skatītāju uzmanību, televīzijā eksperiments piesaistījis vairāk nekā 665 tūkstošu iedzīvotāju uzmanību, savukārt portālā TVPlay** šovu skatījušies vairāk nekā 79 tūkstoši skatītāju.
Šovs Precos ar svešinieku! kļuvis par sensāciju ne tikai Latvijā. Dānijā radītais sociālais eksperiments rāda vēsturisku praksi, kad laulātos draugus izvēlējās mīlas eksperti, tolaik ģimenes bijušas daudz stabilākas un noturīgākas. Ignorējot jūtu ķīmiju, partnerus vienoja kopīgas intereses, mērķi un vērtības.
Kā beigsies šis eksperiments? Vai kāds no pāriem paliks kopā? Sekojiet notikumu attīstībai katru otrdienu plkst. 21.00 un šova finālam 28. aprīlī.

TV3 programmu TOP* 2015. gada martā:

1. TV3 Laika ziņas (svētdienā), 11,2 reitings
2. Dejo ar zvaigzni 4, 11,0 reitings
3. Nekā personīga, 9,4 reitings
4. Bez Tabu, 9,2 reitings
5. UgunsGrēks 13, 9,0 reitings
6. TV3 Laika ziņas, 8,8 reitings
7. Sanāciet, sadziediet!, 8,2 reitings
8. Bez Tabu: Dzīves smalkumi 2, 8,1 reitings
9. Madagaskara 3, 7,8 reitings
10. TV3 ziņas, 7,8 reitings
11. Precos ar svešinieku, 7,6 reitings

* Dati: TNS Latvia, laika periods: 01.03.2015.-31.03.2015., vecuma grupa 4+
** TVPlay dati: Google analytics, laika periods: 01.03.2015.-31.03.2015

TOP komentāri

  • Jānis
    0 0 0

    Jānis

    Njā, tas Dejo ar Zvaigzni galīgi garām! Bet pārējais ir baudāms!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl