Komentāri

Aprīlī bērniem sestdienas būs īpaši gaidītas, jo blakus pavasara atnākšanai viņi varēs arī baudīt lieliskas multfilmas. Kā pirmo kanāls TV3 rītdien plkst. 20.00 piedāvā Kā pieradināt pūķi.

Vikingu pusaudzis Hikaps dzīvo Berkas salā kopā ar savu valdonīgo tēvu. Kaujas ar pūķiem ir vikingu ikdiena un dzīves veids, taču Hikapu tās neaizrauj. Tā vietā viņš labprātāk nododas visvisādiem izgudrojumiem un apkārtnes iepazīšanai. Reiz kādā no saviem klejojumiem Hikaps sastop ievainotu pūķi, kuram palīdz atkal lidot. Šī sastapšanās maina abu dzīves. Un, kad pienāk iesvētību laiks – lielā iespēja kaujā ar pūķiem sevi pierādīt tēvam un visai ciltij –, Hikaps rīkojas pavisam neparasti…

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Multfilmas treileris

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl