Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 19. septembris

Verners, Muntis

Horoskops aunam

Jebkurā situācijā parādīsi sevi no visprofesionālākās un nevainojamākās puses. Izcila protokola un situācijas pārzināšana tavās rokās ieliks laimīgās kārtis. Pirkumi un visāda citāda mandele arī ies no rokas.

Horoskops vērsim

Radošā iedvesma tevi atvērs skaistuma uztverei un palīdzēs ielikt un izteikt savas sajūtas darbos. Saskarsmē ar darba kolēģiem un sabiedrotajiem, nekautrējies runāt par savām šaubām attiecībā uz kādu darba jautājumu.

Horoskops dvīņiem

Šodien tev ir jāizsver visi par un pret pirms pieņem kādu lēmumu vai paraksti kādu vienošanos. Finansiālu apsvērumu vadīts neiesaisties darījumos, pirms neesi izpētījis visus iespējamos notikumu attīstības variantus.

Horoskops vēzim

Šodien tev nāksies samazināt ātrumu attiecībā uz materiālo labumu sasniegšanu, tomēr nevajag krist arī otrā galējībā un ekonomēt uz lietām, kuras nodrošina tavu labsajūtu un veselību.

Horoskops lauvai

Izdosies viss, kas tiek darīts no sirds un ar pienācīgu atbildības sajūtu. Izrādi svarīgajiem un vajadzīgajiem cilvēkiem uzticību, dāvā uzmanību un sapratni. Viss notiks viegli un nebūs īpaši jāpūlas, lai tiktu saprasts un novērtēts.

Horoskops jaunavai

Ierasti raitajai saskarsmei un spējai atrast un uzrunāt vajadzīgos cilvēkus šodien iespējami kavēkļi. Uzskati to par iespēju, kurā iegūsti laiku, lai kaut ko svarīgu apdomātu.

Horoskops svariem

Šodiena sola panākumus aktivitātēs, kuras pavadīs veselīga pašironija un paškritika. Profesionālās intereses vari realizēt tikai sadarbībā. Atbalstot kolektīvos lēmumus stiprināsi savu pozīciju un palielināsi izredzes karjeras veidošanai.

Horoskops skorpionam

Šodien savus panākumus svērsi un mērīsi tikai ar materiālām mērauklām. Raizes par finansiālo stāvokli tevi sasaistīs un neļaus izpausties tavai vispusīgajai personībai.

Horoskops strēlniekam

Jutīsies pilnīgi pašpietiekams un pašapmierināts. Tavs noskaņojums piesaistīs vajadzīgos cilvēkus un tie parūpēsies par lieliskām iespējām profesionālajā sfērā. Visveiksmīgākie darījumi risināsies ārpus biroja sienām.

Horoskops mežāzim

Izmanto šo dienu, lai sakārtotu un pārgrupētu kādu attiecību modeli. Ja tev ir sajūta, ka draugs vai partneris tevi nenovērtē, izrādi savu ieinteresētību un uzticību. Vari mierīgu sirdi aicināt noskatīto simpātiju uz randiņu. Noraidījums nesekos.

Horoskops ūdensvīram

Nu tad šodien ir īstā diena, lai parūpētos par saviem kontiem, makiem vai tev uzticētajiem uzkrājumus. Izvēlies drošas un pārbaudītas finanšu institūcijas vai uzticamus kompanjonus. Veiksmīgi vari investēt arī savos personīgajos mērķos.

Horoskops zivīm

Šodien neveic nekādas nepārdomātas darbības ar nodomu parādīt kāds tu izcils vai neaizstājams. Lieki. Vienīgais, par ko tev šodien ir jārūpējas, lai neizjauktu savu iekšējo līdzsvaru un harmoniju.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Slavenību padomu aģentūra

Tu nezini kā saķemmēt kaķi? Kā ir pareizi – mikseris vai putotājs? Ir miljons un viens jautājums uz kuru mēs gribētu zināt atbildes un jaunajā šovā “Slavenību padomu aģentūra” populāri mūziķi, aktieri, mākslinieki, vārdu sakot, slavenības ir gatavas mums atbildēt! Visu jūliju, katru darba dienu kāda slavenība tev atbildēs!

1. raidījums

1. raidījums

Dalībnieki: Annija Putniņa, Arturs Gruzdiņš, Agnese Rakovska, Lauris Subatnieks, Anita Altmane, Ints Teterovskis, Žaklīna Cinovska, Ivars Auziņš, Karina Tropa, Kārlis Auzāns, Reperis Ansis, Rihards Fedotovs

2. raidījums

2. raidījums

Dalībnieki: Ieva Kerēvica, Normunds Rutulis, Ivars Auziņš, Zintis Žvarts, Karīna Tropa, Kārlis Auzāns, dziedošās dvīnes Anastasija un Jekaterina, Atis Auzāns, Rūta Dūduma, Ingus Ulmanis, Anna Krimele, Žaklīna Cinovska, Mārcis Auziņš

3. raidījums

3. raidījums

Dalībnieki: Māris Bezmers, Vita Baļčunaite, Ingus Ulmanis, Anna Krimele, Ansis, Rihards Fedotovs, Aija Vītoliņa, Uldis Ziediņš, Marika Ģederte, Varis Vētra, Ieva Kerēvica, Normunds Rutulis, Valters Krauze, Intars Rešetins, Normunds Jakušonoks, Agita Mironova

4. raidījums

4. raidījums

Dalībnieki: Atis Auzāns, Rūta Dūduma, Ints Teterovskis, Anita Altmane, Normunds Jakušonoks, Agita Mironova, Zintis Žvarts, Mārcis Auziņš, Varis Vētra, Marika Ģederte, Māris Bezmers, Vita Baļčunaite, Valters Krauze, Intars Rešetins, Aija Vītoliņa, Uldis Ziediņš

5. raidījums

5. raidījums

Dalībnieki: Valters Krauze, Agris Daņiļēvičs, Intars Rešetins, Liene Šomase, Ivars Auziņš

6. raidījums

6. raidījums

Dalībnieki:

7. raidījums

7. raidījums

Dalībnieki:

8. raidījums

8. raidījums

Dalībnieki:

9. raidījums

9. raidījums

Dalībnieki:

10. raidījums

10. raidījums

Dalībnieki:

11. raidījums

11. raidījums

Dalībnieki:

12. raidījums

12. raidījums

Dalībnieki:

13. raidījums

13. raidījums

Dalībnieki:

14. raidījums

14. raidījums

Dalībnieki:

15. raidījums

15. raidījums

Dalībnieki:

16. raidījums

16. raidījums

Dalībnieki:

17. raidījums

17. raidījums

Dalībnieki:

18. raidījums

18. raidījums

Dalībnieki:

19. raidījums

19. raidījums

Dalībnieki:

20. raidījums

20. raidījums

Dalībnieki:

21. raidījums

21. raidījums

Dalībnieki:

22. raidījums

22. raidījums

Dalībnieki:

23. raidījums

23. raidījums

Dalībnieki:

24. raidījums

24. raidījums

Dalībnieki:

25. raidījums

25. raidījums

Dalībnieki:

26. raidījums

26. raidījums

Dalībnieki:

27. raidījums

27. raidījums

Dalībnieki:

28. raidījums

28. raidījums

Dalībnieki:

Ieva Adamss: Sekss ir smags darbs

Ieva Adamss: Sekss ir smags darbs 3

Izpētīts, ka sievietes pēc mīlēšanās alkst maigumu un rūpes, turpretim vīrieši dod priekšroku iedzeršanai vai uzsmēķēšanai. Pēdējā aina tik bieži redzēta kinofilmās. Kāpēc daudzi izvēlas pēc seksa uzsmēķēt?

Liene Skulme: Pirmajā randiņā ziediem ir jābūt

Liene Skulme: Pirmajā randiņā ziediem ir jābūt 1

Lai pirmajam randiņam sekotu arī otrais, trešais un ceturtais, ir svarīgi visu nesalaist dēlī jau pašā sākumā. Vai un kādus ziedus dāvināt meitenei pirmajā randiņā – ar šādu jautājumu pie raidījuma ”Slavenību padomu aģentūra” zinošajiem ekspertiem vēršas kāds vietējais vīrietis.

Dzejnieku un šovu zvaigzni Mairi Daiļo nomoka sevišķi pikants jautājums

Dzejnieku un šovu zvaigzni Mairi Daiļo nomoka sevišķi pikants jautājums

Kopš vasaras vidus darbdienu vakaros TV3 priecē ar izklaidējošo izzinošu raidījumu ”Slavenību padomu aģentūra”, kurā Latvijas pazīstamas personas sniedz atbildes un komentārus jautājumos, kas nomoka Latvijas iedzīvotājus. Pirmdienas, 3. septembra, vakarā TV ekrānā uzmirdzēs šovā ”Mīlas kruīzs” iepazītais dzejnieks Mairis Daiļais Liepiņš no Tukuma.

Dziedošā dvīne Katrīne: Mana pirmā mīlestība ir mans vīrs

Dziedošā dvīne Katrīne: Mana pirmā mīlestība ir mans vīrs 1

Vasarā pirms diviem gadiem laulības ostā iestūrēja viena no dziedošajām dvīņu māsām Drozdovičām. Dueta ”Dvīnes” dalībniece Katrīne apprecējās ar ilggadējo draugu hokejistu Edgaru Dīķi. Ko jaunajai sievietei nozīmē laulību solījums ”līdz nāve mūs šķirs”?

Markus Riva: Ne vienmēr augstskolas diploms ir vajadzīgs

Markus Riva: Ne vienmēr augstskolas diploms ir vajadzīgs 1

1. septembris vairs nav aiz kalniem. Un šajā saistībā pie raidījuma ”Slavenību padomu aģentūra” ekspertu komandas vērsusies kāda jauniete, kuras vecāki vēlas, lai viņa kļūtu par ārsti, bet pati vēlas kļūt par mākslinieci. Kā viņai rīkoties?

Intars Busulis: Ja vīrietis ir tizls dejotājs, tad arī gultā viņš nav nekas labs!

Intars Busulis: Ja vīrietis ir tizls dejotājs, tad arī gultā viņš nav nekas labs! 8

Kāda sieviete raidījumā “Slavenību padomu aģentūra” uzdeva jautājumu – “Man ļoti patīk dejot, bet manam draugam būšana uz deju plača ir tīrākais murgs. Viņam nepatīk dejot, un viņš saka, ka viņam tas arī nepadodas, jo viņam esot divas kreisās kājas. Un brīžos, kad aizeju dejot ar kādu citu, viņš ir bezgala dusmīgs un apvainojies. Nezinu, ko lai iesāk”. Uz šo jautājumu atbildi izmisušajai meitenei steidzās sniegt dziedātājs Intars Busulis un radio personība Kaspars Upacieris jeb UFO!

Gundega Skudriņa: Ar visiem bijušajiem vīriešiem esmu naidā! Ar viņiem draudzīgas attiecības neizveidojas

Gundega Skudriņa: Ar visiem bijušajiem vīriešiem esmu naidā! Ar viņiem draudzīgas attiecības neizveidojas 12

Pēc jebkādām attiecībām, kādas bijušas divu mīlētāju starpā, kārtīgs pēcgaršas jautājums vienmēr ir: vai arī pēc visa piedzīvotā ir pareizi ar šo cilvēku palikt draugos, vai gluži otrādi, nerunāt ar viņu līdz mūža galam?! Raidījumā “Slavenību padomu aģentūra” pasākumu rīkotāja, TV dīva un raidījumu vadītāja Gundega Skudriņa atzīst, ka viņai ne ar vienu no bijušajiem nav sanācis turpināt komunicēt, jo ar visiem paliek naidā!

Samanta Tīna: Man legingi viennozīmīgi ir bikses!

Samanta Tīna: Man legingi viennozīmīgi ir bikses! 26

Noteikti ikviens no mums ir ievērojis dāmas ielās, kuras kā savu ikdienas tērpu ir izvēlējušās maiku un legingus! Daži no mums mēdz jautāt, vai tiešām legingi ir bikses un, vai tiešām šāds komplekts būtu jāvelkā? Raidījumā “Slavenību padomu aģentūra” dziedātāja Samanta Tīna norāda, ka tas ir apgalvojums, kuram nav pamatojuma!

Linda Leen atklāj savu knifiņu, kas viņu motivē sportot

Linda Leen atklāj savu knifiņu, kas viņu motivē sportot 3

”Sākšu sportot no nākamās nedēļas” – tik daudzas sievietes sev kaut reizi dzīvē to apsolījušas, bet tālāk par solījumu tā arī nav tikušas. Kas motivē apņemties beidzot sākt sportot pa īstam, pieredzē dalās pazīstamā dziedātāja Linda Leen.

Šarmantā Linda Leen dod padomu attiecībās

Šarmantā Linda Leen dod padomu attiecībās 9

Kaislīga deja ar mīļoto attiecību jomā ir kā vitamīns. Taču ko darīt, ja draugs pats nedejo un arī neļauj dejot ar citiem? Problēmu, kurā, visticamāk, nonākusi ne tikai raidījuma ”Slavenību padomu aģentūra” stāsta varone, šķetina viena no valdzinošākajām pašmāju dziedātājām Linda Leen, kurai 26. jūlijā aprit 39 gadi.

“Lauku sētas” Sarmīte dod padomu kutelīgā situācijā nonākušai jaunkundzei

“Lauku sētas” Sarmīte dod padomu kutelīgā situācijā nonākušai jaunkundzei 3

Divdomīgu situāciju piedzīvojusi kāda vietējā jauniete. Viņai puisis piedāvā doties apmaksātā ceļojumā uz Tenerifi, taču meitenei nav simpātiju pret šo jaunekli. Vai doties ceļojumā, raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” ieteikumu sniedz TV šovā ”Lauku sēta” iepazītā saimniece Sarmīte Kukaine-Oleksāne.

Dzīvespriecīgā Kristīne Garklāva guļ tikai četras stundas

Dzīvespriecīgā Kristīne Garklāva guļ tikai četras stundas 9

Ētera personība Kristīne Garklāva, kuru skatītāji iemīlējuši apburošā smaida un neizsīkstošā pozitīvisma dēļ, ir agrs putniņš – rītos, kad viņa modina visu Latviju raidījumā “900 sekundes”, viņai pašai diena sākas jau pusčetros.

Liene Šomase neatbalsta attiecības darba vietā

Liene Šomase neatbalsta attiecības darba vietā 1

Par vai pret dienesta romānu? Attiecībām, kas uzplaukušas darbā, ir cik atbalstītāju, tik noliedzēju. Bet ko darīt, ka sieviete vēlas ”piesist kanti” savam priekšniekam? Pazīstamajai dziedātājai Lienei Šomasei ir skarbs viedoklis.

Anna Krimele atzīstas: Man bija bail no precībām

Anna Krimele atzīstas: Man bija bail no precībām 1

Vasarā pirms diviem gadiem laulības ostā iestūrēja geštalta praktiķe, personības izaugsmes trenere, bijusī TV dīva Anna Krimele. Viesojoties raidījumā “Slavenību padomu aģentūra”, sieviete atklāja, ka daudzus gadus viņai bijis bail no precēšanās.

Pašmāju saskanīgākais mūziķu pāris savulaik gandrīz izšķīries

Pašmāju saskanīgākais mūziķu pāris savulaik gandrīz izšķīries 6

Pagājušās nedēļas izskaņā Rožu kāzas nosvinēja par Latvijas saskanīgāko mūziķu pāri uzskatītie populārās grupas ”Astro`n`out” līdere Māra Upmane-Holšteine un viņas vīrs Jānis, dziesminieks Goran Gora. Īsi pirms skaistā dzīves notikuma Māra atklāj, ka pāra 10. kāzu jubileja varēja arī nenotikt.