Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 13. novembris

Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Horoskops aunam

Īstais laiks, lai meklētu jaunus virzienus – gan darbam, gan priekam. Ja gribi notikumus pietuvināt, visus variantus izspēlē prātā līdz sīkākajām detaļām vai arī pārrunā ar kādu uzticamu cilvēku.

Horoskops vērsim

Attiecībās valdīs bezvārdu saprašanās. Kopdzīves pieredze palīdzēs atšifrēt otra vēlmes un vajadzības. Ja esi brīvs no attiecībām, bet labprāt iesaistītos, partneri lūkojies ārpus savu draugu loka.

Horoskops dvīņiem

Priekšnieku vēlmes šodien nolasīsi bez vārdiem un būsi gandrīz kā ideālais darbinieks. Ja vēl esi sava bosa meklējumos, ļaujies kaut jel reizi intuīcijai, tā tevi nepievils.

Horoskops vēzim

Atrodi sevī iedvesmu meklēt un saskatīt jaunus ceļus un iespējas un beidz sevi uzskatīt par neveiksminieku. Šāds dienas noskaņojums var pārvērsties ilgstošā emocionālā kondīcijā, tāpēc iznīcini tā aizmetņus jebkādām metodēm.

Horoskops lauvai

Katrs notikumu pagrieziens, pavērs patīkamus pārsteigumus. Pat lielie kritizētāji novērtēs tavu izdomu un sasniegumus. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies.

Horoskops jaunavai

Tukša fantazēšana un paļaušanās uz veiksmīgu apstākļu sakritību tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Šodien padarītais kritīs makā.

Horoskops svariem

Neļaujies skepticismam un vienkārši notici labai iespējai. Atbrīvo savu iztēli un redzēsi, kāds radošums ir tevī. Pamēģini šo netradicionālo pieeju arī attiecībās. Redzēs, ko teiks partneris.

Horoskops skorpionam

Šodienas nebeidzamo problēmu apburtais loks tevi tikai padarīs stiprāku. Pamēģini kādu garīgās sevis sakārtošanas metodi – jogu vai meditāciju – lietderīgi un varbūt tev iepatiksies.

Horoskops strēlniekam

Šodien tu jutīsies ievērots un mīlēts – darbabiedri un vismīļākie cilvēki to izrādīs gan darbos, gan vārdos. Šādus uzmanības mirkļus vari sagaidīt pat no tiem cilvēkiem, kuri parasti skopi uz uzslavām.

Horoskops mežāzim

Emocijas un garastāvoklis būs vadāms. Nekādu krišanu galējībās vai pārmērīgas jūtības. Ja kāds mēģinās provocēt, spēsi noturēties un neiesaistīsies. Tomēr darbā šodien gribēsi redzēt tūlītējus rezultātus.

Horoskops ūdensvīram

Kāda cilvēka apburošā uzmanība, kuru nespēji ieraudzīt un novērtēt vakar, šodien būs kā ceļa lukturis tumšajiem rudens vakariem. Viss, kas vajadzīgs jēgpilnai dzīvei. Tikai trūkst pavarda siltuma, tāpēc gādā malku.

Horoskops zivīm

Šodien ieslēgts tavs autopilots. Viss notiek atbilstoši saplānotajam, bet domās neliels haosiņš. Uzmanies no maldu ceļiem un strupceļiem, jo prāts šodien mākoņos.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Slavenību padomu aģentūra

Tu nezini kā saķemmēt kaķi? Kā ir pareizi – mikseris vai putotājs? Ir miljons un viens jautājums uz kuru mēs gribētu zināt atbildes un jaunajā šovā “Slavenību padomu aģentūra” populāri mūziķi, aktieri, mākslinieki, vārdu sakot, slavenības ir gatavas mums atbildēt! Visu jūliju, katru darba dienu kāda slavenība tev atbildēs!

1. raidījums

1. raidījums

Dalībnieki: Annija Putniņa, Arturs Gruzdiņš, Agnese Rakovska, Lauris Subatnieks, Anita Altmane, Ints Teterovskis, Žaklīna Cinovska, Ivars Auziņš, Karina Tropa, Kārlis Auzāns, Reperis Ansis, Rihards Fedotovs

2. raidījums

2. raidījums

Dalībnieki: Ieva Kerēvica, Normunds Rutulis, Ivars Auziņš, Zintis Žvarts, Karīna Tropa, Kārlis Auzāns, dziedošās dvīnes Anastasija un Jekaterina, Atis Auzāns, Rūta Dūduma, Ingus Ulmanis, Anna Krimele, Žaklīna Cinovska, Mārcis Auziņš

3. raidījums

3. raidījums

Dalībnieki: Māris Bezmers, Vita Baļčunaite, Ingus Ulmanis, Anna Krimele, Ansis, Rihards Fedotovs, Aija Vītoliņa, Uldis Ziediņš, Marika Ģederte, Varis Vētra, Ieva Kerēvica, Normunds Rutulis, Valters Krauze, Intars Rešetins, Normunds Jakušonoks, Agita Mironova

4. raidījums

4. raidījums

Dalībnieki: Atis Auzāns, Rūta Dūduma, Ints Teterovskis, Anita Altmane, Normunds Jakušonoks, Agita Mironova, Zintis Žvarts, Mārcis Auziņš, Varis Vētra, Marika Ģederte, Māris Bezmers, Vita Baļčunaite, Valters Krauze, Intars Rešetins, Aija Vītoliņa, Uldis Ziediņš

5. raidījums

5. raidījums

Dalībnieki: Valters Krauze, Agris Daņiļēvičs, Intars Rešetins, Liene Šomase, Ivars Auziņš

6. raidījums

6. raidījums

Dalībnieki:

7. raidījums

7. raidījums

Dalībnieki:

8. raidījums

8. raidījums

Dalībnieki:

9. raidījums

9. raidījums

Dalībnieki:

10. raidījums

10. raidījums

Dalībnieki:

11. raidījums

11. raidījums

Dalībnieki:

12. raidījums

12. raidījums

Dalībnieki:

13. raidījums

13. raidījums

Dalībnieki:

14. raidījums

14. raidījums

Dalībnieki:

15. raidījums

15. raidījums

Dalībnieki:

16. raidījums

16. raidījums

Dalībnieki:

17. raidījums

17. raidījums

Dalībnieki:

18. raidījums

18. raidījums

Dalībnieki:

19. raidījums

19. raidījums

Dalībnieki:

20. raidījums

20. raidījums

Dalībnieki:

21. raidījums

21. raidījums

Dalībnieki:

22. raidījums

22. raidījums

Dalībnieki:

23. raidījums

23. raidījums

Dalībnieki:

24. raidījums

24. raidījums

Dalībnieki:

25. raidījums

25. raidījums

Dalībnieki:

26. raidījums

26. raidījums

Dalībnieki:

27. raidījums

27. raidījums

Dalībnieki:

28. raidījums

28. raidījums

Dalībnieki:

Ieva Adamss: Sekss ir smags darbs

Ieva Adamss: Sekss ir smags darbs 4

Izpētīts, ka sievietes pēc mīlēšanās alkst maigumu un rūpes, turpretim vīrieši dod priekšroku iedzeršanai vai uzsmēķēšanai. Pēdējā aina tik bieži redzēta kinofilmās. Kāpēc daudzi izvēlas pēc seksa uzsmēķēt?

Liene Skulme: Pirmajā randiņā ziediem ir jābūt

Liene Skulme: Pirmajā randiņā ziediem ir jābūt 1

Lai pirmajam randiņam sekotu arī otrais, trešais un ceturtais, ir svarīgi visu nesalaist dēlī jau pašā sākumā. Vai un kādus ziedus dāvināt meitenei pirmajā randiņā – ar šādu jautājumu pie raidījuma ”Slavenību padomu aģentūra” zinošajiem ekspertiem vēršas kāds vietējais vīrietis.

Dzejnieku un šovu zvaigzni Mairi Daiļo nomoka sevišķi pikants jautājums

Dzejnieku un šovu zvaigzni Mairi Daiļo nomoka sevišķi pikants jautājums

Kopš vasaras vidus darbdienu vakaros TV3 priecē ar izklaidējošo izzinošu raidījumu ”Slavenību padomu aģentūra”, kurā Latvijas pazīstamas personas sniedz atbildes un komentārus jautājumos, kas nomoka Latvijas iedzīvotājus. Pirmdienas, 3. septembra, vakarā TV ekrānā uzmirdzēs šovā ”Mīlas kruīzs” iepazītais dzejnieks Mairis Daiļais Liepiņš no Tukuma.

Dziedošā dvīne Katrīne: Mana pirmā mīlestība ir mans vīrs

Dziedošā dvīne Katrīne: Mana pirmā mīlestība ir mans vīrs 1

Vasarā pirms diviem gadiem laulības ostā iestūrēja viena no dziedošajām dvīņu māsām Drozdovičām. Dueta ”Dvīnes” dalībniece Katrīne apprecējās ar ilggadējo draugu hokejistu Edgaru Dīķi. Ko jaunajai sievietei nozīmē laulību solījums ”līdz nāve mūs šķirs”?

Markus Riva: Ne vienmēr augstskolas diploms ir vajadzīgs

Markus Riva: Ne vienmēr augstskolas diploms ir vajadzīgs 1

1. septembris vairs nav aiz kalniem. Un šajā saistībā pie raidījuma ”Slavenību padomu aģentūra” ekspertu komandas vērsusies kāda jauniete, kuras vecāki vēlas, lai viņa kļūtu par ārsti, bet pati vēlas kļūt par mākslinieci. Kā viņai rīkoties?

Intars Busulis: Ja vīrietis ir tizls dejotājs, tad arī gultā viņš nav nekas labs!

Intars Busulis: Ja vīrietis ir tizls dejotājs, tad arī gultā viņš nav nekas labs! 8

Kāda sieviete raidījumā “Slavenību padomu aģentūra” uzdeva jautājumu – “Man ļoti patīk dejot, bet manam draugam būšana uz deju plača ir tīrākais murgs. Viņam nepatīk dejot, un viņš saka, ka viņam tas arī nepadodas, jo viņam esot divas kreisās kājas. Un brīžos, kad aizeju dejot ar kādu citu, viņš ir bezgala dusmīgs un apvainojies. Nezinu, ko lai iesāk”. Uz šo jautājumu atbildi izmisušajai meitenei steidzās sniegt dziedātājs Intars Busulis un radio personība Kaspars Upacieris jeb UFO!

Gundega Skudriņa: Ar visiem bijušajiem vīriešiem esmu naidā! Ar viņiem draudzīgas attiecības neizveidojas

Gundega Skudriņa: Ar visiem bijušajiem vīriešiem esmu naidā! Ar viņiem draudzīgas attiecības neizveidojas 12

Pēc jebkādām attiecībām, kādas bijušas divu mīlētāju starpā, kārtīgs pēcgaršas jautājums vienmēr ir: vai arī pēc visa piedzīvotā ir pareizi ar šo cilvēku palikt draugos, vai gluži otrādi, nerunāt ar viņu līdz mūža galam?! Raidījumā “Slavenību padomu aģentūra” pasākumu rīkotāja, TV dīva un raidījumu vadītāja Gundega Skudriņa atzīst, ka viņai ne ar vienu no bijušajiem nav sanācis turpināt komunicēt, jo ar visiem paliek naidā!

Samanta Tīna: Man legingi viennozīmīgi ir bikses!

Samanta Tīna: Man legingi viennozīmīgi ir bikses! 26

Noteikti ikviens no mums ir ievērojis dāmas ielās, kuras kā savu ikdienas tērpu ir izvēlējušās maiku un legingus! Daži no mums mēdz jautāt, vai tiešām legingi ir bikses un, vai tiešām šāds komplekts būtu jāvelkā? Raidījumā “Slavenību padomu aģentūra” dziedātāja Samanta Tīna norāda, ka tas ir apgalvojums, kuram nav pamatojuma!