Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Trešdiena, 18. jūlijs

Rozālija, Roze

Horoskops aunam

Vispār tev šodien būtu ieteicams paņemt brīvdienu. Pastaigāties, atpūsties, kaut kur aizbraukt. Ja to nevari atļauties, nododies darbam un izmanto iespēju izrunāties ar kādu no priekšniekiem. Šī komunikācija var noderēt nākotnē.

Horoskops vērsim

Šodien nepārvērtē savu svarīgumu un visvarenību. Dari, ko esi ieplānojis un neaizraujies ar gaisa piļu būvēšanu. Šodien piespēlētie darbi un piedāvājumi būs iluzori, tāpēc tiem neķeries klāt.

Horoskops dvīņiem

Personīgās attiecības un kaislīgie sakari tevī modinās pašpārliecību un pašvērtību. Tas attiecīgi paaugstinās tavu pievilcību partneru acīs. Turies pie sava stila un saviem uzskatiem.

Horoskops vēzim

Izvairies no fiziska stresa un riska, jo sakāpināta aktivitāte var izprovocēt kādu hroniskas kaites parādīšanos. Šodien piemērotas mērenas slodzes un nevajadzētu pārāk ciešu kontaktu ar vadības pārstāvjiem.

Horoskops lauvai

Ja ir laiks un iespēja, mēģini sakārtot kādas attiecības ar draugu, kuras tev neļauj mierīgi dzīvot tālāk. Šodien tas izdosies viegli un nepiespiesti, bez pārmetumiem un aizvainojumu demonstrēšanas.

Horoskops jaunavai

Šodien nevajadzētu uzsākt romantiskas vai tuvas attiecības, jo šajā frontē tevi sagaida maldi un arī kāda sirds sāpe. Bet diena izcili piemērota mākslinieciskajām izpausmēm, garīgiem meklējumiem un dabas brīnumu izpētēm.

Horoskops svariem

Tavi šodienas panākumi lielā mērā būs atkarīgi no prasmes pielietot pareizo saskarsmes taktiku kā arī no spējas noiet pa šauro taciņu starp aizliegts un es to ļoti vēlos. Izvairies no sarunām, kurās tevi provocē uz atklātību un plānu izpaušanu.

Horoskops skorpionam

Tu būsi norūpējies par reputācijas un ietekmes saglabāšanu un arī tās vairošanu. Tas attiecas gan uz labajiem notikumiem, gan arī uz ne tik pozitīviem. Ar neaptumšotu skatu paraugies uz savu rīcību.

Horoskops strēlniekam

Kādreiz neatrisinātie jautājumi, problēmas vai atliktie plāni šodien uzradīsies kā no zila gaisa un liks tev pasvīst. Liktenis tevi kārtējo reizi pārbaudīs uz neatlaidību.

Horoskops mežāzim

Iespējamas būtiskas un radikālas darba statusa izmaiņas. Tikai nenododies visādiem eksperimentiem un riskantām nodarbēm sevišķi bara instinkta ietekmē. Atceries, ka tev pašam ir sava galva uz pleciem.

Horoskops ūdensvīram

Profesionālajā sfērā tevi sagaida izaicinājumi, kuru risināšanai tev vēl nav vajadzīgo zināšanu un pieredzes. Nepārdzīvo un neko šajā sakarā nedari, jo visas darbības rīt jau izrādīsies liekas.

Horoskops zivīm

Uztrenētā priekšnojauta tev šodien palīdzēs izvairīties no darba piedāvājumiem, kuriem nav nekādas materiālās bāzes. Tavs enerģijas potenciāls nebūs pārāk augsts, tāpēc neuzņemies papildus slodzes.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Slavenību padomu aģentūra

Tu nezini kā saķemmēt kaķi? Kā ir pareizi – mikseris vai putotājs? Ir miljons un viens jautājums uz kuru mēs gribētu zināt atbildes un jaunajā šovā “Slavenību padomu aģentūra” populāri mūziķi, aktieri, mākslinieki, vārdu sakot, slavenības ir gatavas mums atbildēt! Visu jūliju, katru darba dienu kāda slavenība tev atbildēs!

1. raidījums

1. raidījums

Dalībnieki: Annija Putniņa, Arturs Gruzdiņš, Agnese Rakovska, Lauris Subatnieks, Anita Altmane, Ints Teterovskis, Žaklīna Cinovska, Ivars Auziņš, Karina Tropa, Kārlis Auzāns, Reperis Ansis, Rihards Fedotovs

2. raidījums

2. raidījums

Dalībnieki: Ieva Kerēvica, Normunds Rutulis, Ivars Auziņš, Zintis Žvarts, Karīna Tropa, Kārlis Auzāns, dziedošās dvīnes Anastasija un Jekaterina, Atis Auzāns, Rūta Dūduma, Ingus Ulmanis, Anna Krimele, Žaklīna Cinovska, Mārcis Auziņš

3. raidījums

3. raidījums

Dalībnieki: Māris Bezmers, Vita Baļčunaite, Ingus Ulmanis, Anna Krimele, Ansis, Rihards Fedotovs, Aija Vītoliņa, Uldis Ziediņš, Marika Ģederte, Varis Vētra, Ieva Kerēvica, Normunds Rutulis, Valters Krauze, Intars Rešetins, Normunds Jakušonoks, Agita Mironova

4. raidījums

4. raidījums

Dalībnieki: Atis Auzāns, Rūta Dūduma, Ints Teterovskis, Anita Altmane, Normunds Jakušonoks, Agita Mironova, Zintis Žvarts, Mārcis Auziņš, Varis Vētra, Marika Ģederte, Māris Bezmers, Vita Baļčunaite, Valters Krauze, Intars Rešetins, Aija Vītoliņa, Uldis Ziediņš

5. raidījums

5. raidījums

Dalībnieki: Valters Krauze, Agris Daņiļēvičs, Intars Rešetins, Liene Šomase, Ivars Auziņš

6. raidījums

6. raidījums

Dalībnieki:

7. raidījums

7. raidījums

Dalībnieki:

8. raidījums

8. raidījums

Dalībnieki:

9. raidījums

9. raidījums

Dalībnieki:

Binnija nekad no mājas neiziet nesapucējusies

Binnija nekad no mājas neiziet nesapucējusies 4

”Skaistums nāk no dvēseles, no tā, kā mēs jūtamies. Tieši tik skaisti mēs arī būsim,” saka pazīstamā uzņēmēja Binnija Ārberga. TV3 raidījumā viņa dalās pārdomās par Latvijas sieviešu pucēšanās prasmi.

Gints Andžāns atlaidis ūsiņas un bārdu

Gints Andžāns atlaidis ūsiņas un bārdu 1

Populārais Dailes teātra aktieris un astrologa Reiņa lomas atveidotājs populārajā seriālā ”Viņas melo labāk” Gints Andžāns pārsteidzis ar jaunu stilu – viņa seju rotā ūsiņas un bārda.

Beidzot! Slavenības jaunā šovā atbildēs uz taviem jautājumiem! Atsūti savu jautājumu!

Beidzot! Slavenības jaunā šovā atbildēs uz taviem jautājumiem! Atsūti savu jautājumu! 1

Neslēpsim labas ziņas – jau pavisam drīz, 2.  jūlijā, TV3 ekrānos būs redzams jauns šovs – “Slavenību padomu aģentūra”, kurā viesosies populāri aktieri, mūziķi, slavenības un visādi citādi forši cilvēki, kuri dalīsies ar padomiem kā no pilnības raga! Un TV3 tev piedāvā vienreizēju iespēju piedalīties jaunā šova tapšanā! Proti, ja tev nepieciešams padoms – jautā un zvaigznes tev palīdzēs ar padomu!