Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Pirmdiena, 26. oktobris

Amanda, Kaiva, Amanta

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Izvēlne Aizvērt

Viņas melo labāk

sezona 1, epizode 1

1. sērija

Marta nolemj pārtraukt attiecības ar savu mīļāko - Daini. Taču brauciens uz pilsētu beidzas ar avāriju. Marta baidās, ka viņas vīrs Jānis atklās slepeno mīlas dēku, tāpēc lūdz draudzenes Kristīnes palīdzību, lai viņa palīdz noslēpt pierādījumus. Tomēr Kristīne pati iekuļas nepatīkamā situācijā ar aizdomīgiem tipiem - Arvi un Māri. Kristīnei izdodas veikli samelot, bet Martu mēģina atmaskot viņas pašas... mīļākais.

Pastāsti draugiem

40. sērija

Jānis viegli piedod Martai neuzticību. Kristīne paziņo Jolantai, ka Māris vairs nedrīkst pārkāpt pāri viņas mājas slieksnim.

39. sērija

Arvis izglābj Kristīni no Māra uzbrukuma, un pats sakaujas ar Māri. Kautiņš beidzas ar šāvieniem. Jolanta ir spiesta taisnoties Konrādam par viņas un Māra...

38. sērija

Jolantu pārņem panika, jo Konrāds un Māris paziņo, ka ir ceļā pie viņas. Marta, atgriežoties mājās, sastop Jāni un Daini.

37. sērija

Dainis apvaino sievu, ka viņa pavada brīvdienas ar mīļāko, tāpēc viņš vēlas šķirties. Bet sieva atspēko viņa aizdomas.

36. sērija

Konrāds atsakās no Māra palīdzības un apvaino policistu. Kristīnei liekas, ka policiju Konrādam uzrīdījis Māris. Jolanta aizstāv Māri.

35. sērija

Policisti apcietina Konrādu un aizved Esteri uz bērnu namu. Šo ziņu Māris steidzas paziņot Jolantai un pats solās atrisināt problēmu.

34. sērija

Māris zibenīgi izdomā atriebības plānu, uzzinot, ka Konrāds uz visiem laikiem pārcelies uz Rīgu. Marta šķērdē Daiņa naudu.

33. sērija

Kristīne steidzas Jolantai paziņot priecīgu ziņu – Konrāds pārcēlies uz dzīvi Rīgā. Jolanta atzīstas, ka Konrāds viņai ir nedaudz apnicis.

32. sērija

Kristīne flirtē ar Arvi. Marta izspiež no Daiņa prāvu naudas summu. Jolanta paziņo Kristīnei jaunumu, ka Māris izteicis viņai bildinājumu.

31. sērija

Pavadītā nakts ar Kārli Margaritai sagādā vilšanos. Kārlis apsola Arvim tiesas ceļā piedzīt naudu no Māra.

30. sērija

Māris uzdāvina Jolantai jaunu mobilo telefonu, lai Konrāds nevarētu viņu sazvanīt. Māris uzbrūk Kristīnei, jo domā, ka viņa slikti ietekmē Jolantu.

29. sērija

Jolanta ir spiesta taisnoties Mārim, tajā pašā laikā viņa baidās no Konrāda jautājumiem. Margaritas un Kārļa attiecībās nav novērojams nekāds progress.